Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koncertu Noworocznego nie będzie. Przez Covid


fot. ilustracyjne


Ze względu na szybko zwiększającą się liczbę zachorowań na COVID-19 – w tym jego nowe odmiany – w kraju, a zwłaszcza w województwie mazowieckim i powiecie mławskim, jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany na piątek 4 lutego 2022 r. Koncert Noworoczny w hali widowiskowo-sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie.

– Decyzja o odwołaniu Koncertu Noworocznego ma charakter prewencyjny i jest podyktowana troską o bezpieczeństwo zarówno artystów, jak też odbiorców koncertu. Wydarzenie adresowane do liczącej kilkaset osób widowni odbywałoby się w szczytowej fali zachorowań, w związku z czym istnieje uzasadniona obawa, że przyczyniłoby się ono do powstania kolejnych ognisk choroby. Mamy nadzieję – i tego życzymy sobie oraz wszystkim mławskim melomanom – że Koncerty Noworoczne w kolejnych latach będą już mogły się odbywać bez żadnych przeszkód – podaje ratusz.

Przypomnijmy, że gwiazdą tegorocznego koncertu miał być Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
10 miesięcy temu

Żadna strata…

staraznajoma
staraznajoma
10 miesięcy temu
Reply to  Jola

Zależy jak dla kogo.
Tyle tylko, że w chwili obecnej to bardzo ryzykowne taki koncert i gdyby miał się odbyć, to byłoby bardzo nieodpowiedzialna decyzja.

BACZNY OBSERWATOR !!!
BACZNY OBSERWATOR !!!
9 miesięcy temu
Reply to  staraznajoma

staraznajoma — nie martw się ale bal karnawałowy dla SENIORÓW, na pewno się odbędzie !!!!

staraznajoma
staraznajoma
9 miesięcy temu

Bal seniorów mnie nie interesuje, jeśli o to chodzi.
Koncert za to mógłby się odbyć wirtualnie. Z pewnością wiele osób by wysłuchało i obejrzało, ale zawsze lepiej i łatwiej odwołać imprezę niż dać mieszkańcom coś w zamian.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x