Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncertu Noworocznego nie będzie. Przez Covid


fot. ilustracyjne


Ze względu na szybko zwiększającą się liczbę zachorowań na COVID-19 – w tym jego nowe odmiany – w kraju, a zwłaszcza w województwie mazowieckim i powiecie mławskim, jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany na piątek 4 lutego 2022 r. Koncert Noworoczny w hali widowiskowo-sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie.

– Decyzja o odwołaniu Koncertu Noworocznego ma charakter prewencyjny i jest podyktowana troską o bezpieczeństwo zarówno artystów, jak też odbiorców koncertu. Wydarzenie adresowane do liczącej kilkaset osób widowni odbywałoby się w szczytowej fali zachorowań, w związku z czym istnieje uzasadniona obawa, że przyczyniłoby się ono do powstania kolejnych ognisk choroby. Mamy nadzieję – i tego życzymy sobie oraz wszystkim mławskim melomanom – że Koncerty Noworoczne w kolejnych latach będą już mogły się odbywać bez żadnych przeszkód – podaje ratusz.

Przypomnijmy, że gwiazdą tegorocznego koncertu miał być Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
2 lata temu

Żadna strata…

staraznajoma
staraznajoma
2 lata temu
Reply to  Jola

Zależy jak dla kogo.
Tyle tylko, że w chwili obecnej to bardzo ryzykowne taki koncert i gdyby miał się odbyć, to byłoby bardzo nieodpowiedzialna decyzja.

BACZNY OBSERWATOR !!!
BACZNY OBSERWATOR !!!
2 lata temu
Reply to  staraznajoma

staraznajoma — nie martw się ale bal karnawałowy dla SENIORÓW, na pewno się odbędzie !!!!

staraznajoma
staraznajoma
2 lata temu

Bal seniorów mnie nie interesuje, jeśli o to chodzi.
Koncert za to mógłby się odbyć wirtualnie. Z pewnością wiele osób by wysłuchało i obejrzało, ale zawsze lepiej i łatwiej odwołać imprezę niż dać mieszkańcom coś w zamian.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x