Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potrącenie  na Piłsudskiego [FOTO]


Dzisiaj kilka minut po godzinie 17-tej w pobliżu skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Granicznej kierowca osobowego Renauta Clio potrącił osobę pieszą. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z JRG Mława. Na miejscu jest również Policja. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował osobę poszkodowaną do szpitala. Nieoficjalnie wiadomo, że jest to dziecko. Przez dłuższy czas odcinek Piłsudskiego pomiędzy rondem Jana Pawła II a Graniczną był zamknięty dla ruchu.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ziuu
ziuu
1 rok temu

Chodniki i przejścia dla pieszych są bardzo słabo oświetlone albo nieoświetlone, pieszy często wyłania się na przejście z totalnej ciemności. Nie powinniśmy oszczędzać na oświetleniu ulic.

Las
Las
1 rok temu

Przejścia dla pieszych są fatalnie oświetlone w Mławie….A jak są już oświetlone to nie dojścia do nich Człowiek wychodzi nam pasy z ciemności i kierowca widzi go dopiero na pasach gdy już jest za późno na skuteczne hamowanie. Brawo dla burmistrza. Proponuję więcej stadionów na których i tak się nie biega bo blokujel się biegaczami centrum miasta .

Ural
Ural
1 rok temu

Co robi policja w Mławie aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom???

Job
Job
1 rok temu
Reply to  Ural

Nic

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x