Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kontrola WIOŚ w Szydłówku. To nielegalna stacja demontażu?


Inspektorzy WIOŚ w Warszawie Delegatura Ciechanów podjęli działania w związku ze zgłoszeniem informacji o możliwości  dokonywania nielegalnego demontażu pojazdów w miejscowości Szydłówek (gm. Szydłowo, pow. mławski).


W dniu 14.01.2022 r., po wcześniejszej obserwacji terenu posesji, podjęto czynności na podstawie art. 10b ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska. W trakcie przeprowadzonych oględzin inspektorzy stwierdzili obecność 30 szt. pojazdów, w tym kompletnych, uszkodzonych i częściowo zdemontowanych. Na terenie nieruchomości znajdowała się również znaczna ilość odpadów pochodzących z demontażu pojazdów, m.in. zderzaki, silniki, elementy wyposażenia wewnętrznego samochodów, elementy układów zawieszenia oraz zużyte opony. Nie stwierdzono śladów wylewania substancji ropopochodnych. Sprawa jest w toku.

źródło i fot. WIOŚ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x