Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Biedroneczki z MPS nr 3 w Mławie dokarmiają ptaszki


Biedroneczki to super dzieciaki, które chętnie pomagają Kiedy na dworze zrobiło się zimno- mróz szczypał w nosy, a świąt przykryła śnieżna pierzynka postanowiły pomóc ptakom. Przez cały tydzień rozmawiały o nich, poznając różne gatunki. Dowiedziały się także, które z nich zostają z nami na zimę i jak możemy im pomóc? Biedroneczki zawiesiły na przedszkolnym placu zabaw swój karmnik, do którego regularnie będę dosypywać ziarenka. Z naszego okna zauważyliśmy, że są już pierwsi goście. Mamy nadzieję, że ich obiadek był równie smaczny jak nasz.


źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x