Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zginął metalowy kosz na śmieci z przystanku. Wandal czy złodziej?


Zdemontowany i skradziony został czerwony kosz na śmieci znajdujący się przy przystanku autobusowym na ul. Gdyńskiej. Wartość szkody miasto szacuje na ok. 603 złote. Tym samym po raz kolejny ucierpiało dobro wspólne mieszkańców Mławy, na które składają się wszyscy zasilający budżet miasta płaconymi przez siebie podatkami.


Ratusz apeluje o zgłaszanie zaobserwowanych podobnych przypadków lub samych aktów wandalizmu odpowiednie służby: policję (tel.: 112 lub 997) lub straż miejską (tel.: 986 lub 23 654 64 34).

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Może kolekcjoner, a nie złodziej.

Zginęły ławki, które stały na ul. Kopernika, a nawet ławka na przystanku, na Kopernika w pobliżu pływalni.
Czy pan burmistrz uważa, że zimą ławki są zbędne?

Dywersant
Dywersant
2 lata temu

Gdzie Ratusz kupił w tej cenie kosz? Może u ktoregoś szwagra.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x