Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Urząd miasta otwarty, ale apeluje o ograniczenie wizyt


Urząd Miasta Mława ze względu na konieczność bezpośredniej obsługi interesantów pozostaje otwarty. Apeluje jednak o ograniczenie osobistych wizyt do niezbędnego minimum. 


Jan Maria Jackowski
Reklama

– W związku ze wzmożoną transmisją koronawirusa i jego nowych odmian na terenie Polski oraz wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów wprowadzającym pracę zdalną w administracji publicznej, prosimy klientów Urzędu Miasta Mława o ograniczenie do minimum bezpośredniego kontaktu z urzędnikami. Przypominamy, że większość spraw można załatwić zdalnie – korzystając z poczty elektronicznej lub platformy ePuap. Do Państwa dyspozycji są także telefony – wykaz adresów e-mail i numerów telefonów do wydziałów jest dostępny TUTAJ – zaapelował ratusz.

Procedury postępowania w różnych sprawach są opisane w Biuletynie Informacji Publicznej, w zakładce Poradnik Interesanta – TUTAJ

Deklaracje w sprawie opłaty za gospodarowanie odpadami w pliku edytowanym PDF są dostępne TUTAJ.  Wypełnione deklaracje w wersji elektronicznej można przesłać do Urzędu Miasta Mława korzystając z platformy ePUAP. W wersji papierowej – wydrukowane i podpisane – można przesyłać tradycyjna pocztą (Urząd Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19; 06-500 Mława) lub składać w kancelarii Urzędu Miasta Mława na parterze ratusza.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
1 rok temu

Apeluję aby pracownicy urzędu ograniczyli wizyty w sklepach do niezbędnego minimum. To z troski o zdrowie pracowników sklepów bo oni też są podatni na wirusa

Mądrzejszy
Mądrzejszy
1 rok temu
Reply to  Aga

A pracownik urzędu to osoba, która wegetuje za biurkiem i oczekuje aż ktoś przyjdzie? To też są ludzie, mają rodziny i potrzeby jak normalny człowiek, w tym potrzebę skorzystania z zakupów. Jeżeli tak się martwisz o zdrowie pracowników sklepu, to sama nie chodź na zakupy. Chory komentarz bez żadnego pomyślenia. Zastanów się, jak następnym razem palniesz głupotę, bo wszyscy jesteśmy ludźmi z tymi samymi potrzebami.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Mądrzejszy

Czytaj że zrozumieniem! Ogranicz do minimum. Zgadza się wszyscy jesteśmy ludźmi, a tylko urzędnicy boją się petentów!!!

Mądrzejszy
Mądrzejszy
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Zacznijmy może od tego, że to nie urzędnicy ograniczyli wizytę w urzędzie, a ktoś nad nimi, domyśl się kto – więc odpowiedz mi proszę, co mają do tego urzędnicy, że są tacy źli i mają ograniczyć zakupu do minimum? I daje sobie rękę uciąć, że nawet nie planujesz tam iść a najwięcej szczekasz.

Last edited 1 rok temu by Mądrzejszy
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Mądrzejszy

Jestem człowiekiem, nie psem więc nie szczekam. A z ciebie chamstwo wychodzi. Każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić. Siedź w tych okopach i weź coś na uspokojenie.

Mądrzejszy
Mądrzejszy
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

O ironio

BACZNY OBSERWATOR !!!
BACZNY OBSERWATOR !!!
1 rok temu
Reply to  Mądrzejszy

Mądrzejszy to ty w ogóle nie jesteś skoro ludzi poruwnujesz do szczekających psów, twój nick powinien brzmieć CHORY Z NIE NAWIŚCI — który ostrzegał przed takim wariatem

Obiektywna
Obiektywna
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Przypominam że to rząd wysyła urzędników do domów na prace zdalną. Proponuję docenić że u nas urząd się nie zamyka, nie ogranicza przymowania interesantów. A mógłby a nawet w świetle przepisów powinien

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Mądrzejszy

Zapewne chodzi o ograniczenie wizyt w sklepach, ale w godzinach pracy.

teżMława
teżMława
1 rok temu
Reply to  Aga

Jeśli trafią na kwarantannę lub zachorują (oby nie!) pracownicy sklepu A, klient kupi chleb i coś do chleba w sąsiednim sklepie B, a w najgorszym przypadku – przejdzie kilka ulic dalej. Ale kiedy to samo spotka urzędników ratusza, będzie problem: nie mamy setek urzędów miasta rozsianych po Mławie. Rząd ogłosił, że administracja publiczna powinna teraz pracować głównie zdalnie, żeby zachorowania nie powodowały przerw w załatwianiu spraw państwa i obywateli. To jest stosunkowo łatwe w ministerstwach (kto z nas je kiedykolwiek odwiedzał?), ale już nie w samorządach. Jak jest możliwość załatwienia sprawy zdalnie, czemu z tego nie korzystać – dla własnej wygody i w trosce o własne zdrowie?

Grcol
Grcol
1 rok temu
Reply to  Aga

Każdy powinien ograniczać wizyty w sklepach

Brontozaur
Brontozaur
1 rok temu

Najpierw niech zaapelują o zaszczepienie i egzekwowanie od urzędników poprzez kształtowanie wysokości nagród i premii.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x