Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Posiadali narkotyki i znieważyli policjantów. Wśród zatrzymanych mławnianin


Raciąscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn po tym, jak w trakcie interwencji jeden z nich znieważył funkcjonariuszy i naruszył ich nietykalność cielesną, a dwaj mieli przy sobie narkotyki. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia.


W miniony piątek wieczorem policjanci z raciąskiego komisariatu patrolując teren miejscowości Unieck (gm. Raciąż) zwrócili uwagę na osobowego seata, którym podróżowało trzech mężczyzn. Kierowca tego auta nagle zjechał na pobocze i wyłączył światła. Gdy policjanci podeszli do pojazdu siedzący na miejscu pasażera mężczyzna szybko rzucił sobie pod nogi foliowe zawiniątko, w którym jak się okazało był susz roślinny. 35-latek, mieszkaniec pow. mławskiego, został zatrzymany. W czasie doprowadzania go przez funkcjonariuszy do radiowozu, 24-latek (pow. ciechanowski), który kierował osobówką, zaczął być agresywny wobec policjantów. Znieważył ich i zaczął szarpać za mundury, próbując uwolnić kolegę. Został obezwładniony przez funkcjonariuszy i zatrzymany.

Trzeci z mężczyzn podróżujących seatem, 31-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, również podzielił los kolegów i trafił do policyjnego aresztu. W kieszeni jego spodni policjanci znaleźli paczkę po papierosach, a w niej foliowe torebki z krystaliczną substancją.

Kierowca seata, 24-latek usłyszał zarzut znieważania funkcjonariuszy i naruszenia ich nietykalności cielesnej. Pobrana została od niego krew do badań, celem sprawdzenia czy nie kierował będąc pod wpływem narkotyków. 31 i 35 latek usłyszeli zarzut posiadania substancji psychotropowych, odpowiednio: amfetaminy i marihuany. Wszystkim trzem grozi do 3 lat więzienia.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
xw45
xw45
2 lata temu

Braki w wykształceniu sa jak braki w uzębieniu, niewidoczne sa póki gęby nie otworzysz.

obserwator
obserwator
2 lata temu

jeżeli policjanci z Raciąża to raciążcy a nie raciąscy 🙂 i bez złośliwości, taka mała uwaga tylko

obserwator
obserwator
2 lata temu
Reply to  obserwator

być może obie formy są poprawne, tak tylko rzuciło mi się w oczy

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x