Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocny pożar domu jednorodzinnego w Dąbku. Aktualizacja


Cztery zastępy strażaków gasiły pożar, do którego doszło w domu jednorodzinnym w Dąbku (gm. Stupsk). Zdarzenie miało miejsce dzisiaj o godz. 3:00.  Jak ustalili strażacy, do pożaru doszło na skutek rozlania w pobliżu pieca benzyny z kanistra, przenoszonego przez właściciela. Do działań gaśniczych zadysponowano zastęp JRG Mława oraz zastępy: OSP Dąbek, OSP Stupsk oraz OSP Wyszyny Kościelne. Działania straży trwały prawie dwie godziny, a wartość uratowanego mienia oszacowano na 70 tys. zł.


Aktualizacja.

Jak wynika z ustaleń policjantów na miejscu pożaru, 39-letni właściciel budynku, około godz. 3 w nocy, w pomieszczeniu z piecem centralnego ogrzewania, przenosił kanister z benzyną. W trakcie tej czynności potknął się i rozlał część benzyny w pobliżu pieca. Jak poinformowali strażacy, doszło do zapłonu oparów  benzyny. Ogień szybko się rozprzestrzenił na inne pomieszczenia w budynku. Właściciel był w domu sam, nie odniósł obrażeń. W momencie zdarzenia był pod wpływem alkoholu. 

 

red.

fot. OSP Wyszyny Kościelne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Old Wolf
Old Wolf
2 lata temu

a może podpalacz sam się teraz przypucował właśnie – coś mu nie pykło i sam się podjarał

Dobry
Dobry
2 lata temu

I to jest Dąbek tego na trzeźwo nie ogarniesz…

Michałek
Michałek
2 lata temu

Zaczynało się od słomy. Teraz ktoś podapala domy, w za chwilę będą płonąć ludzie. Chyba policja powinna powołać jakiś specjalny wydział aby obserwować co się dzieje. Ale lepiej chwalić się jakimi mandatami karze się kierowców. A w sprawie podpaleń dalej cisza

Matka
Matka
2 lata temu
Reply to  Michałek

Ale przeciez tu napisane jest ze wlasciciel przenosil benzyne. Pytanie tylko co On robil o 3 rano z benzyna….

Marek
Marek
2 lata temu
Reply to  Matka

Bardzo dziwne to wszystko , benzyna blisko pieca i znowu Dąbek.

Michałek
Michałek
2 lata temu
Reply to  Matka

No ok wszystko spoko. Ale czy Ty o 3 w nocy przenosisz benzynę spod pieca ? Chyba nie. No chyba że masz jakieś zboczenie.

Dubler
Dubler
2 lata temu
Reply to  Matka

Rozpalał w piecu:-P

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Dubler

o trzeciej w nocy zrobiło mu się zimno? – moim zdaniem o trzeciej w nocy to się raczej śpi, no chyba, że dojeżdża się do pracy i o piątej trzeba już wyruszyć w drogę.

Bez nazwy
Bez nazwy
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Chyba że jest sie pod wpływem alkoholu

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x