Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To ważne dla mieszkańców miejscowości Windyki i Uniszki Zawadzkie


Gmina Wieczfnia Kościelna wyłoży do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego opracowywanego dla części obrębu geodezyjnego Windyki i Uniszki Zawadzkie wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Z dokumentami można zapoznawać się od 26 stycznia do 18 lutego br. w urzędzie gminy. Uwagi do planu wnosić można w nieprzekraczalnym terminie do 7 marca br., w ramach procedury przewidziana jest też dyskusja publiczna.


JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x