Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To propozycja dla dziewcząt. Ferie z piłką ręczną


Klub Sportowy Zawkrze Mława sekcja piłki ręcznej zaprasza wszystkie chętne dziewczęta urodzone w latach 2010-2012 do udziału w zajęciach sportowych, ukierunkowanych na piłkę ręczną. 


Zajęcia  będą się odbywały w ferie zimowe  w poniedziałki i czwartki w godzinach 12.00-13.00 w Mławskiej Hali Sportowej przy ulicy Piłsudskiego 33 A i będzie je prowadził p. E. Staniszewski.

Chcesz trenować piłkę ręczną, dołączyć  do drużyny, sprawdzić się biorąc udział w licznych turniejach i zawodach – przyjdź na trening. Zajęcia są bezpłatne. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 508459363 (p. E. Staniszewski).

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x