Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Covid w mławskim szpitalu. Zamknięty oddział wewnętrzny


Od środy zamknięty jest oddział wewnętrzny mławskiego szpitala. Okazało się bowiem, że jeden z pacjentów jest chory na Covid-19. Kiedy oddział zacznie znów normalnie funkcjonować wyjaśnia dyrektor SP ZOZ Waldemar Rybak.


– Na oddziale wewnętrznym pojawiło się rzeczywiście ognisko zakaźne. Normalnie jednak funkcjonuje odcinek kardiologiczny. Staramy się z nim walczyć. Pacjentów, których możemy już wypisać, wypisujemy, a oddział będzie poddany dekontaminacji. Przewidujemy, że przyjęcia na oddział wznowimy od najbliższego poniedziałku. Staramy się cały czas zarówno pomagać zarażonym jak i nie zarażonym pacjentom – mówi dyrektor Rybak.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
witkacy
witkacy
1 rok temu

Najgorszy szpital na okolicę, kto odpowie za śmierć ludzi w tym szpitalu.

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  witkacy

He, no co Ty, przecież za ubiegły rok szpital wypracował zysk (pewnie w wys. 99 groszy, no ale zysk) i dyrektor otrzymał za to bardzo wysoką nagrodę od Staristwa, bo tak została zawarta umowa o pracę z Panem derektorem. Ot, życie: jednych pieści, innych gnębi, a ludzie umierają taka kolej rzeczy. Pan dyrektor ma zapewne dodatek covidowy i pewnie wszyscy, którzy umierają, to umierają na covid-19.

Zołza
Zołza
1 rok temu

Wiecie, że szpital mławski wydaje nawet swoje czasopismo pt. „Nasze zdrowie”. Jest to bezpłatny egzemplarz, wydawany na papierze kredowym. Jest to magazyn informacyjny SPZOZ w Mławie – kwartalnik, wydawany w ilości 3.000 sztuk.
Pan dyrektor rozpoczyna nową działalność w szpitalu. Nie ma pieniędzy na nic , ani na dobrych lekarzy, ani na porządne leczenie, ani na pralnię itd. itp., ale są pieniądze na megalomanię pana dyrektora.

Kot
Kot
1 rok temu

Trudna sprawa

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x