Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

I Diecezjalny Konkurs Recytatorski „Radość miłości” Odbędzie się w Ratowie


W najbliższą sobotę (22 stycznia, początek o godz. 10.00) w zabytkowym Zespole klasztornym w Ratowie odbędzie się I Diecezjalny Konkurs Recytatorski „Radość miłości” w Roku Rodziny Amoris laetitia, adresowany do dzieci, młodzieży oraz zespołów rodzinnych.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Konkurs zorganizował Wydział ds. Rodzin ze współpracy z Wydziałem Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Płocku oraz Sanktuarium Diecezjalnym św. Antoniego z Padwy w Ratowie, Bractwem św. Antoniego z Padwy i Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich Diecezji Płockiej.

Ideą konkursu jest zwrócenie uwagi na przesłanie zawarte w adhortacji papieża Franciszka Amoris laetitia, dotyczące wartości miłości rodzinnej a także kształtowanie wrażliwości na poezję i promowanie twórczych form spędzania czasu przez rodziny,

Recytatorzy wystąpią w repertuarze poezji religijnej w kilku kategoriach wiekowych, co umożliwi szersze wyłonienie młodych talentów.  Do konkursu napłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń z różnych szkół, znajdujących się na terenie diecezji płockiej oraz województwa mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x