Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Awantura na SOR. Pacjent rozpylił gaz pieprzowy i uciekł


W szpitalnym oddziale ratunkowym mławskiego SP ZOZ 38-letni mieszkaniec Mławy dowieziony tam przez karetkę, najpierw się awanturował, potem rozpylił gaz pieprzowy i na koniec uciekł ze szpitala.


Do zdarzenia doszło 13 stycznia, około godziny 18-tej. Wtedy to karetka pogotowia przywiozła trzydziestoośmiolatka na badanie na SOR. Wcześniej bowiem miał zostać uderzony przez mężczyznę podczas sprzeczki pod jednym z mławskich sklepów.

Agresywne zachowanie przywiezionego do szpitala mężczyzny zgłosił Policji lekarz.

– Mławska Policja otrzymała zgłoszenie od lekarza ze  Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Mławie, że jeden z pacjentów zachowuje się agresywnie, ponadto w pomieszczeniu za kotarą rozpylił gaz pieprzowy. Jak ustalił interweniujący patrol, 38- letni mieszkaniec Mławy, został przywieziony na SOR przez załogę karetki pogotowia. Był pobudzony i agresywny, nie wykonywał poleceń personelu medycznego. Za kotarą dla pacjentów, gdzie przebywał sam, rozpylił gaz pieprzowy a następnie wyszedł z budynku. Sprawa zostanie skierowana z wnioskiem o ukaranie do Sądu Rejonowego w Mławie – poinformowała asp.szt. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
17 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
witkacy
witkacy
1 rok temu

Wiedział co robi. Przestraszył się , żę go przywieźli to mogą go wywieść w worku, taką szpital ma opinię.

Marta
Marta
1 rok temu

Ciężko było go zatrzymać przez policję

Artur
Artur
1 rok temu
Reply to  Marta

Policja to tylko potrafi się chwalić wysokimi mandatami
To jest teraz najważniejsze. Najważniejsze jest pomoc budżetowi Państwa.

Zosia
Zosia
1 rok temu
Reply to  Artur

Jak nie mają za co to mandatów nie wystawiają. Dosyć barbarzyństwa na drogach i pijanych kierowców.

Kajak
Kajak
1 rok temu
Reply to  Zosia

Otóż to. Nie jedna osoba nie straciłaby życia gdyby zastanowili się zanim się rozpędza

Kajak
Kajak
1 rok temu
Reply to  Artur

Policja wysokości mandatów nie ustala to raz. Dwa oby były jak najwyższe, nie jeden morderca za kółkiem zastanowi się zanim rozpędzi się i kogoś zabije

Polak.
Polak.
1 rok temu
Reply to  Artur

To nie łam przepisów piracie.

Kajak
Kajak
1 rok temu
Reply to  Marta

A czytałaś artykuł? Rozpylił gaz i uciekł. Policja nie ma zdolności teleportacji i w sekundę nie znajduje się na miejscu zdarzenia

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Kajak

Artur ma deficyty. Sam pewnie popiratowałby. A tu taka niespodzianka! Nowy taryfikator!

Artur
Artur
1 rok temu
Reply to  Yureck

Ty to lepiej zamknij papę . Stać mnie nawet na mandaty w wysokości 10 tysięcy. Mogę płacić ile trzeba i kiedy trzeba. A tacy jak Ty zawsze będą biedakami. Nie po to żeś psie uciekł za granicę żeby siedzieć, a żeby od czasu do czasu zjeść kawałek kiełbasy bo w polszy tylko gówno spod siebie zarles szpagaciarzu

Xnxx
Xnxx
1 rok temu
Reply to  Artur

Uuu… ale dziureck dostał pocisk aż mu w pięty poszło. Niestety narazie nie odpowie bo pewnie jest akurat na zmywaku.

Polak.
Polak.
1 rok temu
Reply to  Artur

Prostactwo i glupota dało głos.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Polak.

I pomyśleć, że Arturek może oddać głos. Ja bym swojemu kotu bardziej zaufał. Kultura większa. I klasa. Arturek, Dzieciaku, chyba czas na detox.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Artur

Stać cię? Ale punkcików nie zbijesz już. I lawetka będzie, jeśli pandemię przeżyjesz. A w jakiej branży kolega pracuje, że takie zarobki?? Discopolo? Czy….? Nieważne zresztą. Ty bur….l masz w głowie. Mniej ćpaj.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Artur

Zarabiam tyle samo, co ty w eurasach za sianie propagandy covidowej.

Pppp
Pppp
1 rok temu
Reply to  Artur

Oj wyszła wieś z czereśniaka…

Jsjjd
Jsjjd
1 rok temu
Reply to  Kajak

Skąd wiesz , że tak było, bo akurat tak jak piszą?? Napisać mogą co chcą, a ,,pseudo” lekarze w Mławie robią co chcą!! Większość nie zna się nawet na tym na czym powinna! Idziesz normalnie to są oburzeni nie wiadomo na co, a jak już została osoba nadpobudliwa przywieziona na SOR to już widze reakcję…. A w ogóle w innym temacie to co P.rzyna tam jeszcze robi??? Nie ma pojęcia o ciąży choć jest lekarzem ginekologiem, trzymają go na SOR choć nie ma pojęcia od ilu stopni zaczyna się gorączka, ani co przepisać na kaszel!!!! Przychodzą ludzie na SOR czasem bardzo chorzy, wymagający hospitalizacji, a ON nic nie widzi i nic nie słyszy ,wystko ok, pocoś przychodził czlowieku? Ile jeszcze będzie to trwać, że będzie narażał życie i zdrowie pacjentów????

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x