Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar drewniaka na Warszawskiej [FOTO, FILM]


Zgłoszenie o pożarze w opuszczonym, drewnianym należącym do miasta budynku na ulicy Warszawskiej mławscy strażacy otrzymali o godz. 14:50. Do działań gaśniczych zadysponowane zostały dwa zastępy z JRG Mława oraz zastęp OSP Mława. Według wstępnych informacji pożar pojawił się na parterze budynku i szybko został opanowany. Na razie nie ma potwierdzenia czy ktoś w budynku przebywał podczas pożaru, strażacy sprawdzali dopiero pomieszczenia. Podczas działań strażaków ruch na ulicy Warszawskiej odbywał się wahadłowo, co powodowało spory korek, zwłaszcza na jezdni w kierunku centrum.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
1 rok temu

teren pod bloczek dobra lokalizacja po 6000 pln./m2

Alina
Alina
1 rok temu

Blokowiska ile będą miały pięter 6 czy 8? Już dogadanie który deweloper bierze?

Emi
Emi
1 rok temu

Niech to już zburzą, a nie slumsy w środku miasta trzymają
To jest Zagrożenie dla innych mieszkańców ulicy Warszawskiej

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
1 rok temu
Reply to  Emi

Takich slamsów w MLAWIE, jest o wiele więcej, / WILLOWA/ najgorsze jest to że WŁADZ MIASTA, to nie interesuje, przecież to powinno, być dawno rozebrane, pewnie jest zbyt dużo chętnych, i dlatego nie ma decyzji!!!

Zorientowany w retail
Zorientowany w retail
1 rok temu

Willowa jest dawno kupiona przez prywatnego wlasciciela

Robert
Robert
1 rok temu

Już wiadomo kto to kupił?

Kag
Kag
1 rok temu
Reply to  Robert

Wyjdzie w praniu

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x