Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowa wystawa fotograficzna w Bibliotece Pedagogicznej w MławieJan Maria Jackowski
Reklama

Biblioteka Pedagogiczna w Mławie zaprasza na wystawę fotograficzną Anny Mówińskiej „Amsterdam i nie tylko”. Zdjęcia udostępnił regionalista-fotograf, Janusz Dębski.

Materiał wystawy obejmuje ponad 50 fotogramów czarno-białych, w sepii i kolorze, na których ukazane jest codzienne życie miasta, ludzi, architektura, wydarzenia kulturalne oraz ciekawe miejsca, a także fotki w wymiarze makro – zamki, lampy, skrzynki pocztowe itp.

Autorka zdjęć – Anna Mówińska- urodziła się 8 lipca 1987 roku w Żurominie. Szkołę Podstawową i gimnazjum ukończyła w Szreńsku. Od 2007 roku jest absolwentką technikum Budowlanego w Mławie. Po maturze wyjechała do Irlandii Północnej, później mieszkała przez kilka lat w Holandii. Obecnie wraz z rodziną mieszka i pracuje w Szreńsku.

„…od zawsze byłam ciekawa świata. Może to miedzy innymi wpłynęło na decyzję o wyjeździe za granicę. To tam tak naprawdę zaczęłam moją przygodę z fotografowaniem” – mówi autorka wystawy.

Wystawę można oglądać w czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Mławie ul. Sądowa 3a (w godzinach pracy biblioteki). Z wielką przyjemnością zapraszamy.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 2 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x