Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na krytej pływalni też zdrożało


Od 11 stycznia podrożały bilety wstępu na krytą pływalnię w Mławie. Teraz w dni powszednie pierwsza godzina kosztować będzie 9 zł, a nie jak dotychczas 8,10 zł.


– Staraliśmy się, żeby podwyżka była minimalna. Porównywaliśmy też ceny z sąsiednimi pływalniami. Wzrost ceny u nas spowodowany jest zmianą stawki VAT, a także wzrostem cen energii. Kwotowo maksymalna podwyżka to około 1 złotego. Informacja o nowych cenach wywieszona jest na tablicy ogłoszeń w MOSiR – informuje dyrektor Krzysztof Butryn.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
15 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
madrze
madrze
1 rok temu

nowy dyrektor nowe podwyżki

Lili
Lili
1 rok temu

Nie rozumiem co was tak wszystko dziwi. Ja jestem z Ciechanowa i myślę ze u nas tez mogą być podwyżki. Nie wiem jak u was ale basen jest całkowicie wyremontowany u nas. Więc nawet jak podwyższa to będzie ta podwyżka uzasadniona.

normalny
normalny
1 rok temu
Reply to  Lili

jest pani z Ciechanowa i jest pani mało zorientowana bo akurat w Ciechanowie od 1.01.2022 są podwyżki cen na basenie i obiektach MOSIR, ceny są porównywalne a wręcz takie same jak w Mławie tylko o tym nikt nie napisze dlaczego ? Wszystko drożeje więc nie ma co się dziwić że są podwyżki

staraznajoma
staraznajoma
1 rok temu

Wszystko drożeje, nie rozumiem czemu się dziwicie i czemu psioczycie. Prąd drożeje, gaz drożeje, a to się przekłada na inne dobra i na wszystkie koszty idą w górę, obojętne czy to burmistrz pan podwyżka czy nie podwyżka.
PIS rządzi, a pis potrzebuje dużo kasy na swoje wydatki, oj dużo.
Rząd zarobił na sprzedaży praw do emisji CO@ grube miliardy (chyba ponad 50 mld w ciągu kilku la) i gdzie te pieniądze poszły? na dofinansowanie elektrowni? – nie, rząd te pieniądze przejadł, rozdał, a więc podwyżki są nieuniknione.
Ponadto na całym świecie są podwyżki cen, nie tylko u nas, tyle że u nas są naprawdę na bardzo wysokim, nigdzie nie spotykanym poziomie. Pewnie tvpis tłumaczy to winą Tuska i winą UE., bo oni tak zawsze. Dla nich zawsze musi być kozioł ofiarny.
Ceny chleba już koło 5zł w sklepach za chleb 400 – 500 gram, a to nie wina burmistrza pana podwyżki.

Kasia
Kasia
1 rok temu
Reply to  staraznajoma

Nikt nie ma pretensji o gaz czy energię tylko o opłaty lokalne gdzie można dbać swoich mieszkańców lub nie, cytuje Prezydenta Ciechanowa „nie będziemy szukać pieniędzy w kieszeniach naszych mieszkańców….” da się ? Miłego dnia.

staraznajoma
staraznajoma
1 rok temu
Reply to  Kasia

Zdaje się temat był inny i inny kontekst tej wypowiedzi.
Jestem również krytyczna w stosunku do naszego włodarza i podoba mi się sposób zarządzania miastem Ciechanów. Mieszkańcy Ciechanowa faktycznie wybrali sobie chyba najlepszego gospodarza jakiego mogli. Lepiej trafić nie mogli. U nas zastój, stagnacja czyli po prostu zamiast iść do przodu to się cofamy, bo kto nie stoi w miejscu, to znaczy że się cofa i fakty są niestety takie, że ratusz łupi mieszkańców jak tylko może bez jakiejkolwiek litości.
Przykładem niech będzie problem śmieciowy:
przetargi są tak ustalane, żeby tylko jedna jedyna firma mogła wziąć w nich udział, która łupi mieszkańców bez żenady.
Pamiętna sprawa przekształcania dzierżawy we własność. Nie można było dać większej bonifikaty, ale gdzie indziej przepuszcza się pieniądze między palcami lekką rączką np. nieudana rewitalizacja plascu przy handlowcu, budowa dworca zintegrowanego. Ktoś na tym wszystkim zarobił, ale pieniądze na te inwestycje poszły z kasy miejskiej i można powiedzieć, że zostały po prostu utopione.
Tylko czy to wina burmistrza?
Czy raczej mieszkańców którzy od lat wybierają tego samego człowieka na burmistrza? Czyżby przez tyle lat jeszcze go nie rozgryźli?

BACZNY OBSERWATOR !!!
BACZNY OBSERWATOR !!!
1 rok temu
Reply to  staraznajoma

W wyborach mieliśmy o wiele lepszego kandydata na BURMISTRZA, nasze miasto zmieniało by się tak jak CIECHANÓW—no ale ta mławska wyborcza miernota, woli stagnację i rządy DEVELOPERÓW !!

Gnom
Gnom
1 rok temu

Sławomir ,,Podwyżka”

Lech
Lech
1 rok temu

A sprawa premii? Kiedy wyniki po kontroli?

Preys
Preys
1 rok temu
Reply to  Lech

nic nie wiem , może pensje były nie doszacowane .

Gnom
Gnom
1 rok temu
Reply to  Preys

A może podwyżki poszły na premię
A za co te premię i kto dostał

Tik tok tak
Tik tok tak
1 rok temu
Reply to  Gnom

A co Ja tam w ogóle wiem?

Van dam
Van dam
1 rok temu

Miasto szuka kasy… MHS też capneli dużą kasę a później szukają bezinteresownej pomocy i wsparcia, brak honoru i klasy….

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Van dam

Możesz bardziej szczegółowo ?

Pik Pok
Pik Pok
1 rok temu

Kupując karnet za 150zl kiedyś było 30% bonusu teraz jest 20%. Trzeba by jeszcze poszukać co jeszcze.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x