Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

1800 za prędkość i wyprzedzanie. 1500 za nie ustąpienie pierwszeństwa pieszemu


Od początku roku obowiązują nowe stawki mandatów karnych za wykroczenia drogowe. Wśród wykroczeń z najbardziej dotkliwymi kwotami grzywny jest przekraczanie dozwolonej prędkości, wyprzedzanie w miejscu objętym zakazem oraz nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu.


Przekonał się o tym kilka dni temu, 42-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Na ul. Żwirki w Mławie, nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu na przejściu. Został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. 

Dziś, tuż przed godz. 13, w Wiśniewie na drodze krajowej nr 7,  patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego audi. 23-letni mieszkaniec pow. mławskiego przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o ponad 30 km/h. Ponadto wyprzedzał inne pojazdy w miejscu objętym zakazem. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem w wysokości 1800 zł. 

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gość WML
Gość WML
1 rok temu

będziemy musieli płacić wielkie kary pieniężne do Brukseli, i te programy socjalne które nas raczy nas rząd, na to wszystko potrzebne są pieniądze, to gdzie najlepiej ich szukać, w mandatach.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Gość WML

Ale o co chodzi Panu? Proszę jeździć tak aby się nie „dokładać”… A wysokie mandaty może przynajmniej przez chwilę opamiętają drogowych zabójców.

Xyz
Xyz
1 rok temu
Reply to  Gość WML

Wielkie pieniądze to już płacimy za prawa do emisji CO2…
Ta Unia to już powoli przestaje się nam opłacać…

Lol
Lol
1 rok temu
Reply to  Xyz

Chwileczkę, chyba za dużo tvpis się ogląda i tym samym nie wie się wszystkiego.
Ten rząd zarobił ogromne pieniądze (ponad 50 mld zł) na sprzedaży praw do emisji CO2, a ty opowiadasz takie bzdury.
Tyle tylko, że ten rząd przejadł te pieniądze i rozdał.
Nie powtarzaj bezmyślnie kłamstw i głupot, które wciska ci kurski. Wyłącz telewizor I zacznij samodzielnie myśleć.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

I tak trzymać

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x