Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

1800 za prędkość i wyprzedzanie. 1500 za nie ustąpienie pierwszeństwa pieszemu


Od początku roku obowiązują nowe stawki mandatów karnych za wykroczenia drogowe. Wśród wykroczeń z najbardziej dotkliwymi kwotami grzywny jest przekraczanie dozwolonej prędkości, wyprzedzanie w miejscu objętym zakazem oraz nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu.


Przekonał się o tym kilka dni temu, 42-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Na ul. Żwirki w Mławie, nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu na przejściu. Został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. 

Dziś, tuż przed godz. 13, w Wiśniewie na drodze krajowej nr 7,  patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego audi. 23-letni mieszkaniec pow. mławskiego przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o ponad 30 km/h. Ponadto wyprzedzał inne pojazdy w miejscu objętym zakazem. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem w wysokości 1800 zł. 

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gość WML
Gość WML
10 miesięcy temu

będziemy musieli płacić wielkie kary pieniężne do Brukseli, i te programy socjalne które nas raczy nas rząd, na to wszystko potrzebne są pieniądze, to gdzie najlepiej ich szukać, w mandatach.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
10 miesięcy temu
Reply to  Gość WML

Ale o co chodzi Panu? Proszę jeździć tak aby się nie „dokładać”… A wysokie mandaty może przynajmniej przez chwilę opamiętają drogowych zabójców.

Xyz
Xyz
10 miesięcy temu
Reply to  Gość WML

Wielkie pieniądze to już płacimy za prawa do emisji CO2…
Ta Unia to już powoli przestaje się nam opłacać…

Lol
Lol
10 miesięcy temu
Reply to  Xyz

Chwileczkę, chyba za dużo tvpis się ogląda i tym samym nie wie się wszystkiego.
Ten rząd zarobił ogromne pieniądze (ponad 50 mld zł) na sprzedaży praw do emisji CO2, a ty opowiadasz takie bzdury.
Tyle tylko, że ten rząd przejadł te pieniądze i rozdał.
Nie powtarzaj bezmyślnie kłamstw i głupot, które wciska ci kurski. Wyłącz telewizor I zacznij samodzielnie myśleć.

Anonimowo
Anonimowo
10 miesięcy temu

I tak trzymać

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x