Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uniszki Zawadzkie. Na S7 wywróciła się przyczepa z bydłem


Dzisiaj w nocy przez ponad 3 godziny  zablokowany był odcinek „siódemki” w okolicy miejscowości Uniszki Zawadzkie. Prawdopodobnie na skutek ostrego hamowania, wywróciła się tam przyczepa ciężarówki, w której przewożone było bydło. Jak podała mławska straż pożarna w przyczepie znajdowało się 17 zwierząt, każde z nich o wadze około 600-700 kg. Jedno z nich nie przeżyło wypadku. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z JRG Mława,  OSP Wieczfnia Kościelna oraz OSP Szydłowo. Przewoźnik podstawił na miejsce wypadku drugi pojazd, w celu przeładowania zwierzęta z wywróconej przyczepy, którą następnie postawiono na koła a potem odholowano. Działania straży trwały 3 godziny i 20 minut.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x