Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wybierasz się na snowboard? Pomyśl o ubezpieczeniu!


Wyprawa na narty czy snowboard to prawdziwa przyjemność. Czekamy na ten moment przez wiele miesięcy, by w końcu móc wyruszyć na stok. Na dworze mróz, piękne słońce i dobrze przygotowany do zjazdów stok. Czy można chcieć czegoś więcej? Wydaje się, że nie, ale o jednej rzeczy zapomnieliśmy. Zanim wyruszymy z domu, warto zainteresować się dobrym ubezpieczeniem. Dlaczego jest to tak ważne? Dowiesz się tego z dzisiejszego artykułu.

Wyprawa w góry a dodatkowe ubezpieczenie

Ubezpieczenia narciarskie powinny być obowiązkowe na naszej liście przygotowań do kolejnej zimowej wyprawy. To gwarancja maksymalnej ochrony, która może się przydać w sytuacji, gdy na stoku przytrafi nam się wypadek. Nawet najlepsi sportowcy czasem popełniają błędy, które kończą się większą lub mniejszą kontuzją. Aby zapewnić sobie możliwość skorzystania z profesjonalnego leczenia i dobrej rehabilitacji, warto zdecydować się na ubezpieczenie.

Co oferują popularne ubezpieczenia narciarskie?

  • Pokrycie kosztu ratownictwa górskiego,
  • transport do szpitala,
  • zwrot kosztów za leczenie,
  • możliwość prywatnej rehabilitacji.

Warto dopasować ubezpieczenie narciarskie do swoich potrzeb. Jeśli lubimy sporty ekstremalne i jazdę na snowboardzie poza wyznaczonymi trasami, upewnijmy się, czy dana polisa pokryje koszt leczenia wypadków spowodowanych jazdą w takich miejscach. Jeśli mamy cenny sprzęt, rozszerzmy ubezpieczenie o jego ochronę. To tylko dwa przykłady, które mają pokazać, jak ważna jest personalizacja polisy do swoich potrzeb. Jeśli interesuje Cię ubezpieczenie na snowboard na www.polisanarciarska.pl znaleźć można wiele ciekawych informacji na jego temat.

Narty w czasach koronawirusa – na co się przygotować?

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków to podstawa, ale w czasach koronawirusa, warto zastanowić się nad rozszerzeniem go o świadczenia mogące poprawić naszą sytuację w momencie, gdy na feriach dopadnie nas koronawirus. O ile w Polsce możemy czuć się w miarę bezpiecznie, to wyjeżdżając gdzieś dalej, warto wykupić dodatkowe zabezpieczenie.

Przez długi czas zastanawialiśmy się, czy w tym roku uda się poszusować na rodzimych stokach. Okazuje się, że śnieżna zima i brak większych obostrzeń sprawiły, że wszystkie większe stoki w naszym kraju są już otwarte. Miejsc w kwaterach jest coraz mniej, więc jeśli jeszcze nie mamy zarezerwowanego noclegu, a chcemy zdecydować się na wyjazd po nowym roku, to jest to ostatnia chwila, by taką rezerwację przeprowadzić.

Chcąc poznać aktualną sytuację dla narciarzy w czasach koronawirusa, warto odwiedzić stronę https://www.polisanarciarska.pl/poradniki/narty-a-koronawirus-przygotowania-do-sezonu, znaleźć tam można sporo ciekawych informacji, które pozwolą podjąć decyzję o tym, gdzie wyjechać, by czuć się na nartach czy snowboardzie bezpiecznie. Pamiętajmy, że wykup dobrego ubezpieczenia to możliwość szybkiego powrotu do zdrowia w sytuacji, gdy na stoku przytrafia nam się wypadek. Zamiast długich kolejek na NFZ mamy możliwość prywatnego leczenia w naszej okolicy.


Artykuł zewnętrzny

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]