Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowoczesna informacja turystyczna i punkt naprawy rowerów w gminie Stupsk


Gmina Stupsk rozszerzyła kolejny raz swoją ofertę i zachęca do turystyki rowerowej. Na jej terenie pojawiły się dwa nowoczesne przewodniki turystyczne oraz samoobsługowy punkt naprawy rowerów.


Jeden z przewodników turystycznych  Zielona Ładowarka Light umieszczono na działce koło kościoła w miejscowości Wyszyny Kościelne, drugi znajduje się koło placu zabaw w miejscowości Konopki. Urządzenia oprócz funkcji turystycznej służą również do ładowania urządzeń typu smartfon, tablet.

Również w Konopkach koło boiska do piłki nożnej usytuowano na utwardzonym kostką placu samoobsługową stację naprawy rowerów, stojak rowerowy na 12 stanowisk, 2 szt. ławek, tablicę informacyjną, edukacyjny kosz na śmieci i lampę solarną.

Oba zadania zrealizowano z wykorzystaniem wkładu własnego i środków unijnych.   

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
milo
milo
1 rok temu

można?można! bez tarczy, bez wstęg, bez konferencji, bez chlapania wodą. dla ludzi poprostu

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x