Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocne pożary słomy w Giedni i Kęczewie [FILM]


Pożar w Kęczewie/fot. OSP Lipowiec Kościelny


W nocy strażacy dwukrotnie prowadzili działania gaśnicze przy pożarach stogów słomy. W jednym przypadku było to nieumyślne zaprószenie ognia, w drugim prawdopodobnie podpalenie.

Pierwszy pożar pojawił się w Giedni (gm. Szydłowo) wczoraj około godziny 21. Do działań gaśniczych wyjechały zastępy z OSP Szydłowo, OSP Piegłowo oraz JRG Mława. Działania trwały około 1,5 godziny, a wstępną przyczyną pożaru było nieumyślne zaprószenie ognia.

Drugi pożar wybuchł w Kęczewie (gm. Lipowiec Kościelny)  już dzisiaj, kilkanaście minut po godzinie 5. Na polu płonęło około 50 bel słomy. Przez ponad 2,5 godziny działania gaśnicze prowadziły zastępy OSP z Lipowca Kościelnego i Turzy Małej oraz JRG Mława. W tym przypadku wstępna przyczyna pożaru to podpalenie.

red.

fot/video: OSP Lipowiec Kościelny

 

 

Pożar w Kęczewie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x