Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ranking kredytów hipotecznych


W obecnych czasach pandemicznych coraz więcej osób decyduje się na zakup kredytów hipotecznych, w trosce o przyszłość swoją i swojej rodziny. To jest szczególnie ważny aspekt również w kontekście osób z niepełnosprawnością, które decydują się na zakup mieszkania, z uwagi na poprawę swoich dotychczasowych warunków życiowych i jednocześnie zapewnić sobie korzystną przyszłość.  Biorąc pod uwagę również inflację oraz nagły wzrost cen należy również dobrze rozważyć wybór banku, a także ilość rat kredytowych. Portal kredytowy Mieszkanie na kredyt to miejsce, w którym znajdziesz wszystko niezbędne informację potrzebne Ci do uzyskania kredytu.

Ranking kredytów hipotecznych 

Na pierwszym miejscu w rankingu kredytów hipotecznych na wyżej wymienionej stronie plasuje się bank PKO Bank Polski oferując RRSO w wysokości 2,99 procent, a także oprocentowanie w wysokości 1,39 procent. Oznacza to że przy całkowitej kwocie kredytu w wysokości 304 910 zł, całkowita kwota do zapłaty wynosi 455 964,33 zł. Aby uzyskać kredyt w tym banku co oczywiste należy być osobą pełnoletnią i posiadać ważny dokument tożsamości, mieszkać na terenie Polski i posiadać zdolność kredytową. 

Na drugim miejscu plasuje się Bank Millenium, oferując dla swoich klientów RRSO w wysokości 2,78 procent i oprocentowanie w wysokości 2,28 procent. Oznacza to że przy całkowitej kwocie kredytu w wysokości 302 821 złotych, całkowita kwota do zapłaty wynosi 432712, 71 złotych. Podczas weryfikacji wniosków kredytowych, Bank Millenium na pierwszym miejscu sprawdza zdolność kredytową,  zwracając szczególną uwagę na wysokość dochodów i stałych wydatków, a także formę zatrudnienia. 

Na trzecim miejscu plasuje się Bank BNP Paribas, oferując dla swoich klientów RRSO w wysokości 2,54 procent i oprocentowanie w wysokości 2,38 procent.  Oznacza to że przy całkowitej kwocie kredytu w wysokości 260 000 złotych, całkowita kwota do zapłaty wynosi 368 154,44 złotych, Podobnie jak poprzednie banki, ten bank również dokładnie sprawdza zdolność kredytową, aby wziąć kredyt należy być pełnoletnim i posiadać aktualny dokument tożsamości. 

Na czwartym miejscu można zakwalifikować Bank Citi Handlowy, posiadając RRSO w wysokości 2,36 procent, jak również oprocentowanie kredytu w wysokości 2,38 procent. Oznacza to że w przypadku całkowitej kwoty kredytu 520 000 złotych, całkowita kwota do zapłaty wynosi 686 915 złotych. Warto nadmienić, że maksymalna kwota kredytu gotówkowego oscyluje w granicach trzech milionów złotych. Podstawowym wymogiem w tym banku pozostaje niezmiennie pełnoletność i odpowiednia zdolność kredytowa. 

Na piątym miejscu  można zakwalifikować Bank Pekao, posiadając RRSO w wysokości 3,34 procent, jak również oprocentowanie kredytu w wysokości 2,9 procent. Oznacza to, że w przypadku całkowitej kwoty kredytu 258 820 zł, całkowita kwota do zapłaty wynosi 355 975,95 złotych.  Warto podkreślić, że maksymalna kwota kredytu hipotecznego w tym banku wynosi maksymalnie trzysta tysięcy złotych. Podstawowym wymogiem w tym banku pozostaje niezmiennie pełnoletność i odpowiednia zdolność kredytowa.

Artykuł zewnętrzny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]