Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocny alarm bombowy. To głupi żart pacjenta?


fot. OSP Mchowo


Pięć zastępów straży pożarnej oraz policja pojawiły się w nocy 8 stycznia pod przasnyskim szpitalem. Służby zadysponowane zostały tam w związku z alarmem bombowym.

Telefon o podłożonej bombie otrzymano około północy.  Na miejscu od razu pojawiły się jednostki straży z Przasnysza, Mchowa, Leszna oraz Policja.

Według nieoficjalnych jeszcze wiadomości  brano pod uwagę ewakuację pacjentów oraz pracowników z przasnyskiej lecznicy. Udało się przy tym jednak ustalić, że telefon z informacją o bombie wykonano z numeru wewnętrznego szpitala. Po sprawdzeniu budynku alarm uznano za fałszywy.

red

źródło: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x