Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzisiaj większość urzędów nieczynna


W urzędach trwa długi weekend. Zdecydowana większość z nich dzisiaj pozostaje zamknięta. Nieczynny jest m.in. urząd miasta, starostwo czy ZUS. Zadecydowali o tym szefowie urzędów ustanawiając właśnie piątek 7 stycznia dniem wolnym  od pracy w zamian za święto przypadające 1 stycznia 2022 r. (sobota).


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Polak.
Polak.
1 rok temu

Czy wszyscy w urzędach muszą brać wolne jednego dnia.? Nie można tego sensownie rozłożyć by nie zamykać urzędów ? Przez wolne nie moģłem załatwić pilnej sprawy w Zus!

gość
gość
1 rok temu

Byłem dziś w Urzędzie Skarbowym i jest dziś czynny.

staraznajoma
staraznajoma
1 rok temu

No tak, PIS dał im sowite podwyżki, to sobie balują wszak karnawał się zaczął
Tylko szary Kowalski, ciężko pracujący na chleb dla siebie i dla rodziny, który uważał, że dziś coś załatwi w urzędach, bez konieczności brania urlopu, może iść pocałować klamkę.
No po prostu komuna bis.
Ktoś stęsknił się za komuną i komuna wróciła w postaci Jarosława Wybawiciela i jego zgrai.

BBKing
BBKing
1 rok temu
Reply to  staraznajoma

A nie jest tak że wolne jest odbierane za święto. Co do tego ma polityka . Ja miałem wolną wigilię bo tak chciałem .

staraznajoma
staraznajoma
1 rok temu
Reply to  BBKing

Wolne jest odbierane za święto, ale czy wszyscy pracownicy muszą mieć wolne jednego dnia? – nie!!!!
Urzędy są dla szarego Kowalskiego i winny być czynne tak, żeby szary Kowalski mógł załatwiać swoje sprawy tak jak mu najwygodniej. Urzędasy winny o tym wiedzieć.

BBKing
BBKing
1 rok temu
Reply to  staraznajoma

Chyba Pani pisze aby tylko wyładować swoje frustrację , nie chciałbym aby mieć takiego szefa jak Pani. Osobiście w urzędzie byłem nie pamiętam kiedy więc mi to jest obojętne czy dziś jest otwarte czy nie. Odpoczynek się należy każdemu nawet urzędasom.

BBKing
BBKing
1 rok temu
Reply to  staraznajoma

I szary Kowalski to brzmi jak gość który w święto pcha się jedynej czynnej apteki bo akurat przechodził i jest otwarta i kupuje lek na zgagę bo mu się kończy i jeszcze wykłuca się o rabat taki to jest Kowalski.Roszczeniowość , zero empatii , arogancja , brak skruchy i słynne powiedzenie bo jemu się należy..

Karol
Karol
1 rok temu
Reply to  staraznajoma

Przestań biadolić stara babo ciągłe narzekanie należy się ludziom wolne to mają

Jeny
Jeny
1 rok temu
Reply to  staraznajoma

Szary Kowalski powinien wziąć urlop żeby coś załatwić w urzędzie, wtedy kiedy jest czynne. Bo urzędas też musi wziąć urlop, jeśli chce załatwić sprawę chociażby w innym urzędzie. Naprawdę tak trudno to pojąć???!!!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  staraznajoma

Komu PIS dał podwyżki? „im” tzn. komu? Temu szaremu Kowalskiemu co pracuje w urzędzie ? Temu urzędasowi o którym tak piszecie? Ten urzędas to też człowiek taki jak Ty i też ma prawo do urlopu który się tak samo jak Tobie i temu urzędasowi należy się. A podwyżki o których tak piszesz że dostali to powiem Ci, że gówno dostali!

Strach
Strach
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Podwyżki dostali mundurowi. Dlaczego dla nich? Bo PiS chce wiecznie rządzić. Doskonale wiedzą co się będzie z nimi działo jak stracą WŁADZĘ

POTS
POTS
1 rok temu
Reply to  Strach

Obyś Ty nigdy nie rządził…po takich komentarzach widać, że masz poważy problem jak pies ogrodnika…

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  POTS

Co do podwyżek dla służb mundurowych nie mam nic, ale fakt faktem, że to jest takie samo przekupowanie jak przekupowanie emerytów czy rodzin wielodzietnych, a szczególnie patologii, której nie chce się pracować.
Co do pisu, to też oczywiste, że oni doskonale zdają sobie sprawę gdzie trafią jak wybory wygra inna opcja polityczna. Niektórzy podobno już zaczęli się pakować.

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x