Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ślizgawica na drogach! Nie można wjechać na mławskie wiadukty [FOTO]


Intensywne opady śniegu i spadająca poniżej zera temperatura sprawiły, że jak zawsze zresztą w takiej sytuacji blokuje się wjazd na mławskie wiadukty. Czytelnicy sygnalizują, że zarówno wiadukt Szreński jak i Rypiński są nieprzejezdne w obu kierunkach. Jest tak ślisko, że piaskarki nie są w stanie podjechać pod stromizny. Na wiadukcie Rypińskim kierowcom pojazdów stara się pomóc przewodniczący zarządu osiedla Kamil Przybyszewski. Taczką dowozi piach, by podsypać go pod koła ślizgających się ciężarówek. Uwaga kierowcy! Takie trudne warunki panują jednak nie tylko na wiaduktach. Ślisko jest praktycznie na wszystkich drogach w mieście i wokół miasta. Poniżej filmik nadesłany z podpisem ” zima zaskoczyła w styczniu”.


red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
27 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Erodisco
Erodisco
2 lata temu

Jednak mława to stan umysłu…

Nieroby mławskie
Nieroby mławskie
2 lata temu

Podwyżki sobie dali a w Mławie dalej dziadostwo no ludzie nie głosujecie na tych nierobów!

Piotr J.
Piotr J.
2 lata temu

Jest ślisko, bo nie ma piasku a piasku nie ma, a piasku nie ma, bo kasy nie ma, a kasy nie ma, bo premie w MOSiR były. Podobno budżet wyczyściły. Kontrola, aż się za głowę złapała. No, ale to bajka, bajka, bajka.

Kierowca
Kierowca
2 lata temu

Niestety trzeba było wyjechać mimo śnieżycy z mławy do żuromina i bieżunia. W jedną stronę nie powiem ślisko, ale powrotna trasa mniej więcej po półgodzinie i trasa od poniatowa do żuromina i w samym żurominie już posypane super się jedzie, oczywiście aż do lipowca kościelnego gdzie już ślisko. Totalnie w mławie nie dali rady , słaba organizacja. I to wszystko z naszych podatków.

Wanda
Wanda
2 lata temu

Drogowcy pamiętajcie że niektórzy jutro rano do pracy muszą dojechać

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
2 lata temu
Reply to  Wanda

Chyba ta uwaga dotarła do decydentów i drogowców, bo przed chwilą a jest godz 22.27, ulicą WÓJTOSTWO PRZEJECHAŁA, BŁYSKAJĄC ZOLTYM ŚWIATŁEM PIASKARKA, — DOBRE I TO !!!

Anonim
Anonim
2 lata temu

ale sypała czy tylko przejechała?

BACZNY OBSERWATOR
BACZNY OBSERWATOR
2 lata temu
Reply to  Anonim

Na głupie pytania nie odpowiadam !!!!!

XLL
XLL
2 lata temu

Zima zaskakuje drogowców co roku,najlepiej napisać żeby uważać bo ślisko.Kazdy o tym wie,ale zimy teraz są akurat łagodne więc chyba mają zapasy .A wiadukty to zima tragedia,jesli ich tyle na budowali to niech o nie dbają.

Olo
Olo
2 lata temu

Potwierdzam, ciężarówki czekały przed wiaduktem na Piłsudskiego na piaskarki! Droga jak lustro.

Janek
Janek
2 lata temu

A czy pan Kowalewski też by tak taczkami przywiózł piach? Pan Przybyszewski jak by został burmistrzem przewietrzy te kolesiestwo.

Delo
Delo
2 lata temu
Reply to  Janek

Przemyślenia typowego Janka…

Elza
Elza
2 lata temu
Reply to  Janek

Lepiej niech przewietrzy pokój.

Lato
Lato
2 lata temu

Jak zwykle zaskoczyła drogowców zima

Ups
Ups
2 lata temu

To jest jakaś kpina. Wszyscy dostali podwyżki i długi weekend a drogi są w fatalnym stanie. Takiego lodowiska to już dawno nie było. Nie widać żadnej piaskarki, mimo że opady śniegu ustały. Jest nowy rok i nowy budżet, więc brakiem środków nie powinni się tłumaczyć. Sami mamy sobie sypać?

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  Ups

A UM z burmiszczem na czele, na wolnym za 01 stycznia. Burmiszcz pewnie w Trzcińca leżakuje, a może ryby lowi we Wkrze. Co go obchodzi Mława. Starosta pewnie też liczy kase i nie może się doliczyć w związku z wyrównaniem za minione pół roku.
Do brania kasy to wszyscy, ale do taczki to… Kamil.

Xyz
Xyz
2 lata temu

Burmistrz świętuje do poniedziałku drogowcy mu drogę do urzędu posypią. Co go obchodzi że część miasta jest odcięta i żadne służby nie są w stanie przedostać się przez wiadukty na drugą stronę. Oby nic się nie wydarzyło i nie była potrzebna pomóc straży lub pogotowia. Nie jest w stanie pojąć że w takich sytuacjach tunel na Kościuszki jest niezbędny. No priorytetem jest świętowanie A nie sytuacja kryzysowa w mieście którym rzekomo zarządza

Mławiak
Mławiak
2 lata temu

Byłem. Potwierdzam.
A swoją drogą gdzie jest burmistrz?!?! Za co wy bierzecie pieniądze darmozjady?!?!
Miasto sparaliżowane!

Delo
Delo
2 lata temu
Reply to  Mławiak

Drogi należą do powiatu. Burmistrz może z łopatą jedynie iść.

Mławiak
Mławiak
2 lata temu
Reply to  Delo

No to niech idzie.
A poza tym, czy aby na pewno wszystkie drogi należą do powiatu ?

Ramzes
Ramzes
2 lata temu
Reply to  Mławiak

No nie wszystkie. Piłsudskiego np należy do województwa.

Ups
Ups
2 lata temu
Reply to  Delo

Jest kilka rodzajów dróg – wojewódzkie, powiatowe i gminne. Każdy samorząd powinien się nimi zająć. Nie da się jechać.

Wirus
Wirus
2 lata temu
Reply to  Mławiak

Swoją drogą jedzie posypaną i wyremontowaną drogą do Trzcinca. A na Mławie drogi są tylko dla deweloperów i odśnieżanie są w pierwszej kolejności. Kasę potrafi brać. Popatrzcie deweloper satwia i nowa droga. Jeden z największych zakladów pewnie kasę sypnąl do kieszeni to kawałek drogi też wyremontowane i odśnieżone. A inni juz nic dla przykladu od 15 lat stara droga do dawnego zakladu Ilczaka dziura na dziurze. Ulica LG dawna Instalatorów dziura na dziurze. Podobno jeden z bylych prezesow LG miał mu powiedzieć „Kasę z LG dostawałes a nawet drogi nie wyremontowaleś. Od ostatniej mojej wizyty nic nie zmieniłeś” Wiem LG ale dzieki tej firmie Ci deweloperzy sie rozwinęli, Wipasz jak maski dostarczył w pierwszej fali to również był cacy. KOWAL Ciechanów w oczy kole. Kowal daje w w kowadło, tak nasz Kowal powinien dostać wilczy bilet do Trzcinca.

Rojowy
Rojowy
2 lata temu
Reply to  Wirus

„A swoją drogę ” to ty już zostaw

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  Rojowy

Urzędas się nudzi i czyta komentarze?, Wirus prawdę pisze. Tak wygląda Mława npod rządami obecnego wielmoża z Trzcińca (zapomniał wół jak cielęciem był i skąd mu rogi wyrosły), jazdy to wie, nawet małe dziecko.

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
2 lata temu
Reply to  Mławiak

Powinniśmy pamiętać że oprócz BURMISTRZA, to jest jeszcze jego zastępca, a także kierownicy czy dyrektorzy jednostek samorządowych!!! AŻ NIE DO WIARY ZE W MLAWIE mamy takie nieudane zarządzanie i to jest wina przede wszystkim BURMISTRZA KOWALEWSKIEGO który albo nie potrafi albo przez tyle lat siedząc na tym stołku, zapomniał jak to zarządzanie powinno wyglądac !!!

Pola
Pola
2 lata temu

Jechałem Warszawską, a właściwie staczalem się. Cud, że udało mi się dojechać do celu. Przygotowanie mlawskich służb drogowych na 10 możliwych punktów 0.

27
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x