Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przasnyska policja poszukuje sprawcy kradzieży wózka [VIDEO]


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, poszukują sprawcy kradzieży wózka i roweru dziecięcego, do której doszło pod koniec grudnia 2021 roku w Przasnyszu w rejonie osiedla przy ul. Al. Jana Pawła II i ul. Tęczowej.


Policja publikuje wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na pomoc mieszkańców w ustaleniu jego tożsamości.

– Do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 grudnia 2021 roku przy ulicy Al. Jana Pawła II i ul. Tęczowej w Przasnyszu. Nieustalony sprawca dokonał kradzieży wózka dziecięcego marki Joie o wartości 600 złotych oraz roweru dziecięcego marki Kross KR Level Mini 20 o wartości 900 złotych – informuje asp. szt. Krzysztof Błaszczak.

Sprawca, mężczyzna w wieku 18 do 30 lat został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Policja zapewnia anonimowość.

– Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy lub sprawców przedmiotowego przestępstwa, o kontakt z przasnyską komendą Policji pod nr 47 7048200 – czytamy.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x