Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy rok i nowe zasady naboru do Straży Granicznej. 65 wolnych etatów


 


65 nowych etatów w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej czeka na chętnych do służby. Od 1 stycznia 2022 roku obowiązują nowe zasady dotyczące ustalenia terminu złożenia dokumentów.

 

– Jeśli jesteś zainteresowany służbą w naszej formacji, to zaloguj się przez internet do modułu „Nabór do służby w SG” https://strazgraniczna.pl/pra/aplikuj-do-sluzby-w-sg/3,Nabor-do-sluzby.html, wówczas ustalisz termin złożenia dokumentów. Ponadto od nowego roku nie ma limitu wiekowego. 

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej zaprasza do służby również kandydatów powyżej 35. roku życia. Jeśli chcesz dołączyć do naszej formacji, to nie zwlekaj. Złóż dokumenty, przejdź dwuetapową procedurę kwalifikacyjną i zostań jednym z nas – zachęca WMSG.

 

Szczegółowe informacje na temat zarobków, wsparcia finansowego, czy rozwoju zawodowego znajdziesz na stronie:

http://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html

źródło: WMSG

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x