Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

MKM-ki nie dojadą na Batorego ale „4” dojedzie na Cegielnię


Jak poinformował urząd miasta następują zmiany w kursowaniu niektórych linii MKM-ki.  Czasowo zawieszony jest dojazd do ulicy Batorego, a przywrócona zostaje obsługa Pętli Cegielnia.  


W związku z kontynuacją budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Batorego w ramach realizacji zadania dotyczącego budowy sieci na terenie Aglomeracji Mława, od wtorku 4 stycznia 2022 r. do odwołania autobusy MKM – linii nr 4 i nr 3 nie będą dojeżdżały do przystanku przy ul. Batorego. Pojazdy będą kończyły bieg na przystanku przy ul. Moniuszki, następnie zawrócą i pojadą na przystanek przy ul. Dworcowej. Dalszy przebieg trasy nie zmienia się. Godziny przyjazdów i odjazdów autobusów z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie.

W związku z udrożnieniem ruchu na drodze krajowej nr 7 oraz zakończeniem etapu przebudowy skrzyżowania ulic Warszawskiej i Cegielnia, od środy 5 stycznia 2022 r. wznowione zostaną kursy autobusów Mławskiej Komunikacji Miejskiej MKM na linii nr 4 do Pętli Cegielnia. Z uwagi na zmianę organizacji ruchu uległ wydłużeniu czas przejazdu autobusu, w związku z czym w rozkładach nastąpiły dwuminutowe zmiany. Likwidacji uległ przystanek Cegielnia – Warszawska w obydwu kierunkach oraz przystanek Warszawska – Smolarnia w kierunku Pętla Cegielnia. Nowe rozkłady zamieszczone zostaną na przystankach oraz na stronie internetowej Mławskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego, a także poniżej, w pliku do pobrania.

źródło: UMM

Rozkład jazdy MKM Mława – Linia nr 4 (ważny od 05.01.2022)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mława
Mława
1 rok temu

Przywrócenie kursu autobusów do pętli Cegielnia było bardzo wyczekiwane przez mieszkańców. Zlikwidowany został przystanek Cegielnia – Warszawska. W zamian za to żadnego przystanku. A ktoś pomyślał o mieszkańcach ul. Rybackiej? Ci ludzie, którzy mają największe uciążliwości w codziennym życiu związane z S7 ciągle są pomijani. Podczas budowy nawet nikt nie pomyślał w jaki sposób poruszać się tam mają piesi, a teraz brak przystanku.

Gatta
Gatta
1 rok temu

Linia 3 nie zatrzymuje się na Batorego i zawraca, a jak pojedzie na Bataliony Chłopskie i Podmiejską itd. Flaki z olejem piszecie. to się do redakcją doinformujcie i napiszcie porządnie.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Gatta

Przeczytaj sobie info ratusza, a potem z pretensjami do ratusza jak coś nie tak, a nie do codziennika. Nie widzisz, że podane jest źródło informacji? Chyba wiesz co to jest „źródło”.

Ipek
Ipek
1 rok temu

Dlaczego przystanek Warszawska – Smolarnia w stronę Cegielni zlikwidowali?

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Jak tam sytuacja z wypłatą megapremii w MOSiR? Już po kontroli.

Lop
Lop
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Wypłacili do września 2021

Krzysio
Krzysio
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Do grudnia 2021 też wypłacone….

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x