Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Możliwe, że dzieci do szkoły wrócą 10 stycznia– Chciałbym powiedzieć, ze 100-procenotwą pewnością, że tak będzie i to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz, ale my cały czas bardzo uważnie obserwujemy, co się dzieje, jeśli chodzi o rozwój infekcji związanych z omikronem – stwierdził minister Adam Niedzielski.

– Pierwsze informacje, które słyszymy lub które widzimy w literaturze naukowej mówią o tym, że wirus jest bardziej zakaźny, chociaż z drugiej strony pierwsze sygnały mówią o tym, że liczba, czy procent hospitalizacji jest nieco mniejszy niż w przypadku delty – podkreślił.

Dodał, że prognozy eksperckie wskazują, że przesilenie, kiedy wariant omikron pojawi się na masową skalę, zacznie się pod koniec stycznia. Wówczas dzieci będą miały ferie.

– Natomiast jeśli byśmy widzieli, że przyśpieszenie epidemiczne ma miejsce wcześniej, będziemy niestety musieli podejmować bardziej krytyczne decyzje – stwierdził minister.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
22 dni temu

Równie możliwe jest to, że nie wrócą do szkoły do wakacji…

SensSaj
SensSaj
22 dni temu
Reply to  Anonimowo

Bardzo lubię takie koncepcyjne podejście do tematu. W sumie próba generalna jest za nami więc eksperyment może wejść w fazę drugą. Faza 5 , rok pandemii 4 to całkowite globalne nauczanie przez BOOTY Microsoftu i Googla. Faza 7 rok pandemii 8 , eksperyment wymknął się spod kontroli sztuczna inteligencja zapętliła się , ludzie wrócili do jaskiń.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x