Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Możliwe, że dzieci do szkoły wrócą 10 stycznia– Chciałbym powiedzieć, ze 100-procenotwą pewnością, że tak będzie i to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz, ale my cały czas bardzo uważnie obserwujemy, co się dzieje, jeśli chodzi o rozwój infekcji związanych z omikronem – stwierdził minister Adam Niedzielski.

– Pierwsze informacje, które słyszymy lub które widzimy w literaturze naukowej mówią o tym, że wirus jest bardziej zakaźny, chociaż z drugiej strony pierwsze sygnały mówią o tym, że liczba, czy procent hospitalizacji jest nieco mniejszy niż w przypadku delty – podkreślił.

Dodał, że prognozy eksperckie wskazują, że przesilenie, kiedy wariant omikron pojawi się na masową skalę, zacznie się pod koniec stycznia. Wówczas dzieci będą miały ferie.

– Natomiast jeśli byśmy widzieli, że przyśpieszenie epidemiczne ma miejsce wcześniej, będziemy niestety musieli podejmować bardziej krytyczne decyzje – stwierdził minister.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu

Równie możliwe jest to, że nie wrócą do szkoły do wakacji…

SensSaj
SensSaj
8 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Bardzo lubię takie koncepcyjne podejście do tematu. W sumie próba generalna jest za nami więc eksperyment może wejść w fazę drugą. Faza 5 , rok pandemii 4 to całkowite globalne nauczanie przez BOOTY Microsoftu i Googla. Faza 7 rok pandemii 8 , eksperyment wymknął się spod kontroli sztuczna inteligencja zapętliła się , ludzie wrócili do jaskiń.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x