Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rodzi się ich mniej, ale dostają prezent od miasta


Dzieci rodzi się co roku mniej i to ogólnopolski trend, występujący nie tylko w Mławie. W mijającym roku urodziło się 368 najmłodszych obywateli naszego miasta, to  99 mniej w stosunku do roku 2020. Wzorem ostatnich lat, Burmistrz Miasta Mława w 2022 roku będzie kierował do rodziców noworodków rejestrowanych w tutejszym Urzędzie Stanu Cywilnego listy z gratulacjami przyjścia dziecka na świat oraz przekazywał miejskie gadżety przydatne i maluszkom, i opiekunom. Co otrzymają tym razem?


„Gratuluję Państwu narodzin dziecka – nowego obywatela Mławy. Jest mi bardzo miło, że Państwa pociecha zamieszka w naszym mieście, które zapewni mu optymalne warunki do rozwoju, realizowania przyszłych zainteresowań oraz wspaniałej zabawy” – czytamy we fragmencie listu. W 2022 roku będą do niego dołączane oryginalny pluszowy minikocyk z pluszakiem i gustowny śliniak – oba z wesołymi mławskimi obrazkami. Jesteśmy przekonani, że upominki się przydadzą, a przy okazji sprawią wiele radości – podaje ratusz na swojej stronie internetowej.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Burmistrz
Burmistrz
2 lata temu

Jak moje Dziecko się urodziło, to że strony miasta Mława miałem to takie optymalne warunki że ho ho, żłobek dla wybranych

Gotowy na emigrację
Gotowy na emigrację
2 lata temu

Więksxosci z tych dzieci za 20 lat nie zobaczymy jako doroslych w Polsce a już napewno nie w Mławie
Wyjadą na Zachód bo tam otrzymają godziwą zapłatę za pracę. Wychowanie tych dzieci na nasz koszt będzie prezentem dla Zachodu i wielką stratą dla polskich podatników.
Nie myśli się w Polsce aby dorownać do Zachodu płacami, tylko socjalem. Wszelkie rozpieszczanie patologicznych dzieciorobów nie podejmujacych legalnej pracy skończy się dla Polski klęską.
Partia rządząca myśli krotkodystansowo.

Lodówa
Lodówa
2 lata temu

Ale mamy nadzieję że ten karykaturalny socjalistyczny twór jakim jest polski rząd wkrótce upadnie. Dopóki rządzą starcy nic się nie zmieni, oni nie nadążają za rozwojem technologi.

ROMAN RADZKI
ROMAN RADZKI
2 lata temu

DLACZEGO MOJ WPIS POTRAKOWANO jako ANONIMOWO<przeciez ja mam swoje imiei nazwiskoz powazaniemROMAN RADZKI

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Potwierdza sie totalna porazka programu 500+,skierowanego na to w3ychodz do niewlascieych adresatow, rece zacieraja w przemysle ALKOHOLOWYM . IZNOWU TOTALNA WTOPA MEDRCOW Z SEKKTY PISOWSKIEJ.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x