Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od 4 stycznia kasa biletowa wraca na dworzec Mława Wólka


O wtorku 4 stycznia Dworzec na Wólce znów będzie miał otwartą kasę biletową. Tym razem otworzą ją Koleje Mazowieckie. Stało się tak po interwencji Konrada Wojnarowskiego, radnego Sejmiku Wojewódzkiego.


Przypomnijmy, do 10 grudnia 2021 roku na dworcu Mława Wólka podróżni mogli nabywać bilety w kasie. Później kasa została przeniesiona do budynku Stacji Mława, podróżnym na Wólce pozostał jedynie biletomat. Korzystanie z niego jednak niektórym podróżnym sprawiało trudności, stąd interwencja radnego Wojnarowskiego. Trzeba tu też dodać, że o przywrócenie kasy wnioskowali również Kolejowa Mława oraz Kamil Przybyszewski.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Sołtys
Sołtys
2 lata temu

No nie tylko po interwencji K.Wojnarowskiego. Choć ten ma większą siłę przebicia bo jest z tej samej partii (PSL) co Marszałek A. Struzik, któremu podlega spółka Koleje Mazowieckie.
Była też Petycja od społeczeństwa. Ja też pisałem oddzielny list.
Może Marszałek przestraszył się, że spadnie dla PSL poparcie w terenie.
Gdyby dbano o Mławian, to nie byłoby likwidacji kasy i próśb o jej przywrócenie. Nie liczą się z nami. Zapamiętamy to.

Obserwator
Obserwator
2 lata temu

Mamy dworzec, który integruje nic. Wielkość hali 10 m kw [ pięć miejsc siedzących i okienko kasowe]. Kto widział tam jakieś autobusy.

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
2 lata temu
Reply to  Obserwator

Ja widziałem — ale przy kościele!!

Xyz
Xyz
2 lata temu
Reply to  Obserwator

Ten dworzec zintegrowany jest z pasażem handlowym tylko i wyłącznie. Podróżni z bagażem muszą pokonać prawdziwy tor przeszkód aby dostać się na perony.w razie opóżnienia pociągów będą marznąć i moknąć. Do tego cidnego dworca muszą dostać się na własną rękę pieszo lub wzywać taxi bo dostać się tam i stamtąd do innej części miasta graniczy z cudem w tygodniu 4 połączenia w weekendy aż jedno. Żaden autobus dalekobieżny też tam nie zjeżdża więc to jakaś kpina. Ten kto to wymyślił i nazwał zintegrowanym nie ma pojęcia co to znaczy i jak to powinno funkcjonować.

Janek
Janek
2 lata temu

Dziękujemy PiS- owi za przywrócenie kas.

BACZNY OBSERWATOR
BACZNY OBSERWATOR
2 lata temu
Reply to  Janek

Czyżbyś jeszcze nie wytrzezwiał, po SYLWESTROWEJ NOCY !!!

Aga
Aga
2 lata temu

Podziękuj tuskowi on załatwił przez makrelę

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Aga

Ty to chyba jak tvpis tylko Tuskiem się jarasz. Pewnie nawet po nicach ci się sni. Zabłysnęłaś – nie powiem 😀 . Żałosne.

BACZNY OBSERWATOR
BACZNY OBSERWATOR
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Takich żałosnych komentatorów mamy w naszym mieście o wiele więcej!!!!—-piszą co im ślina na ten nie wyparzony język przyniesie!!!! no ale cóż i tacy chcą się pokazać, nie ważne co ważne że sobie napisali!!!!—– A OKAZJI NOWE ROKU 2022 !!!! —WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!—DUŻO ZDROWIA, I WYTRWAŁOŚCI W OCZEKIWANIU ZMIAN !!!!— TAK W NASZYM MIEŚCIE JAK I W POLSCE !!! — ŻYCZĘ WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM PORTAL codziennik mławski .pl— a portalowi bardziej smiałych ocen naszej rzeczywistości !!!

Liwiec
Liwiec
2 lata temu
Reply to  Aga

Puknij się w głowę zanim coś napiszesz.

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
2 lata temu
Reply to  Liwiec

Ale jak ma się pukać w głowę jak ma w niej pustki, i odezwało by się tylko głuche ECHO !!!

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x