Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nad Mławą gwiezdne fajerwerki [VIDEO]


Mławianie hucznie pożegnali Stary i powitali Nowy Rok. Około północy na niebie praktycznie nad całą Mławą widać było a także słychać  efekty pirotechniczne. Sylwestra  świętowaliśmy  raczej w warunkach domowych, choć na ulicach przed północą pojawiły się grupki amatorów szampana na świeżym powietrzu. Życzmy więc sobie, aby ten Nowy Rok 2022 był dobry i pomyślny.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
passat w tdi
passat w tdi
23 dni temu

SRAJĄ CAŁY ROK PRZEZ TE WASZE STRZELANIE Z PETARD – SAMI SOBIE TE GÓWNA FUNDUJECIE HA HA

wąsik
wąsik
23 dni temu

A gówna po pieskach nie sprzątacie.I wam nie wstyd tylko petardy krytykują.

passat w tdi
passat w tdi
23 dni temu
Reply to  wąsik

srają bo strzelacie – haha

passat w tdi
passat w tdi
23 dni temu

w 99,99 % tylko pijactwo i patologia strzela w dzisiejszych czasach

Obrońca zwierząt
Obrońca zwierząt
23 dni temu

Tak bardzo wszyscy kochają zwierzęta, są prawdziwymi Chrześcijanami nie krzywdzą, nie czynią złego, że wywołują potężny stres u zwierząt. A co tam jedna noc…, nieważne, że takie sytuacje mają miejsce rok w rok. Przypominam, że zwierzęta żyją dłużej niż rok. Najważniejsze są przyjemności egoistyczne człowieka. Kiedyś natura odpłaci tym wielbicielom wybuchów. A w niedzielę ze złożonymi rączkami do kościoła… Co za hipokryzja. A może dla odmiany takich na smycz z namordnikiem w kamieniołomy przy wysadzaniu – adekwatnie co do siły hałasu? Ciekawe jakby się tak bezwzględni ludzie poczuli. No właśnie…, ludzie…I czym tu się chwalić Panie autorze artykułu? Raczej trzeba ganić.

Sese
Sese
24 dni temu

Strzelanie Zakaz nie wybór

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x