Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nad Mławą gwiezdne fajerwerki [VIDEO]


Mławianie hucznie pożegnali Stary i powitali Nowy Rok. Około północy na niebie praktycznie nad całą Mławą widać było a także słychać  efekty pirotechniczne. Sylwestra  świętowaliśmy  raczej w warunkach domowych, choć na ulicach przed północą pojawiły się grupki amatorów szampana na świeżym powietrzu. Życzmy więc sobie, aby ten Nowy Rok 2022 był dobry i pomyślny.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
passat w tdi
passat w tdi
9 miesięcy temu

SRAJĄ CAŁY ROK PRZEZ TE WASZE STRZELANIE Z PETARD – SAMI SOBIE TE GÓWNA FUNDUJECIE HA HA

wąsik
wąsik
9 miesięcy temu

A gówna po pieskach nie sprzątacie.I wam nie wstyd tylko petardy krytykują.

passat w tdi
passat w tdi
9 miesięcy temu
Reply to  wąsik

srają bo strzelacie – haha

passat w tdi
passat w tdi
9 miesięcy temu

w 99,99 % tylko pijactwo i patologia strzela w dzisiejszych czasach

Obrońca zwierząt
Obrońca zwierząt
9 miesięcy temu

Tak bardzo wszyscy kochają zwierzęta, są prawdziwymi Chrześcijanami nie krzywdzą, nie czynią złego, że wywołują potężny stres u zwierząt. A co tam jedna noc…, nieważne, że takie sytuacje mają miejsce rok w rok. Przypominam, że zwierzęta żyją dłużej niż rok. Najważniejsze są przyjemności egoistyczne człowieka. Kiedyś natura odpłaci tym wielbicielom wybuchów. A w niedzielę ze złożonymi rączkami do kościoła… Co za hipokryzja. A może dla odmiany takich na smycz z namordnikiem w kamieniołomy przy wysadzaniu – adekwatnie co do siły hałasu? Ciekawe jakby się tak bezwzględni ludzie poczuli. No właśnie…, ludzie…I czym tu się chwalić Panie autorze artykułu? Raczej trzeba ganić.

Sese
Sese
9 miesięcy temu

Strzelanie Zakaz nie wybór

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x