Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Publikacja wizerunku pomogła. Jedna z kradnących ustalona


fot.ilustracyjne


Dzięki publikacji wizerunku sprawczyń kradzieży przez ciechanowską policję, jedna z kobiet została już rozpoznana i ustalona. 48-letnia mieszkanka Pułtuska wczoraj usłyszała zarzut kradzieży.

Ciechanowscy policjanci prowadzą postępowania w sprawie kradzieży wyrobów perfumeryjnych i kosmetycznych w jednej z ciechanowskich drogerii. Sprawczynie ukradły markowe wody toaletowe oraz kosmetyki powodując straty w wysokości blisko 1400 złotych. Wcześniej opublikowali wizerunki kobiet z prośbą o pomoc w ustaleniu ich personaliów.

Osoby, które posiadają w tych sprawach jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Ciechanowie pod numerem telefonu 47 703 12 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.

Z Komendą Powiatową Policji można również skontaktować się mailowo: kppciechanow@ra.policja.gov.pl

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x