Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piaskarki  sypią już od rana


Nocne opady marznącego deszczu sprawiły, że drogi i chodniki są śliskie. Trzeba jednak zauważyć, że piaskarka – przynajmniej na drodze wojewódzkiej biegnącej m.in. przez centrum miasta pojawiła się już około godziny 6:00. Przed godziną 7. piaskarka posypywała też chodniki w centrum miasta. Nie wiadomo jednak, czy już rano udało się drogowcom skutecznie zwalczyć śliskość na głównych ulicach Mławy. A jak jest na waszych ulicach?


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
19 dni temu

Lipton, droga Redakcjo, lipton jest. Na osiedlu Sienkiewicza szklanka, można szufladę zgubić lub giczały połamać. Trzeba szurać jak Małysz za dobrych czasów.

staraznajoma
staraznajoma
19 dni temu
Reply to  Jerzy

Zakłada się raki na buty i się zasuwa jak po górskiej ścieżce. 🙂 – moim zdaniem jedyne dobre rozwiązanie, na firmę podległą ratuszowi nie ma co liczyć. Pani rzecznik zn ów doda zdjęcia sprzed roku i sprzed dwóch jak to firma ciężko pracuje i napisze ile ton piasku wysypała na ulice i chodniki.
Pani rzecznik, proszę pamiętać przy dodawaniu zdjęć, że dziś nie ma słońca.

Last edited 19 dni temu by staraznajoma
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x