Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Listy do Świętego Mikołaja napisało ponad 200 osób


fot. ilustracyjne


W przedświątecznym okresie do specjalnej skrzynki listowej z napisem „Merry Christmas” wystawianej przy ratuszu młodzi mieszkańcy Mławy wrzucili ponad 200 listów adresowanych do Świętego Mikołaja.

Przekazane mu za pośrednictwem mławskiej skrzynki listy zawierały wiele ważnych życzeń oraz zapewnienia dzieci, że w mijającym roku były grzeczne i z niecierpliwością będą oczekiwały wizyty gościa z Laponii. Dzięki sugestiom zawartym w listach, Mikołajowi łatwiej było odgadnąć jakich prezentów oczekują.

Przekazujący tę korespondencję do Mikołaja mławski ratusz, szczególnie wyróżnił  list od młodych sportowców zrzeszonych w Klubie Pływackim Płetwal Mława, podpisanym także przez ich rodziców oraz trenerów i zarząd klubu. List miał formę wielostronicowej ilustrowanej kroniki dokumentującej dokonania Płetwala, zawierającej oczywiście także życzenia klubowiczów. „Prosimy, żebyśmy mogli rozwijać swoją pasję i przynosić zaszczyt swoim Trenerom, Rodzicom i swojemu miastu Mławie. Święty Mikołaju, żebyśmy mogli zwiedzać i przeżywać nowe przygody” – można było przeczytać na jego kartach. Jesteśmy przekonani, że te życzenia już się spełniają i nadal będą.

źródło: UMM

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x