Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kluszewo. Voklswagen w rowie


Święta Bożego Narodzenia w powiecie mławskim minęły niemal spokojnie. Wśród tych nielicznych zdarzeń wymagających interwencji służb ratunkowych było zdarzenie drogowe w pierwszy dzień świąt, na trasie Mława – Grudusk, w okolicy miejscowości Kluszewo. Tam kierująca osobowym volkswagenem zjechała do przydrożnego rowu. Po przybyciu służb ratunkowych okazało się, że kierująca pojazdem i podróżujące z nią dziecko opuściły pojazd o własnych siłach. Zespół ratownictwa medycznego  przetransportował ich do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z JRG Mława oraz OSP Piegłowo.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Łoś
Łoś
7 miesięcy temu

myślę że to wina rowu

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x