Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Te kobiety kradły w sklepach. Ktoś je rozpoznaje?


Ciechanowscy policjanci prowadzą postępowania w sprawie kradzieży wyrobów perfumeryjnych i kosmetycznych w jednej z ciechanowskich drogerii. Sprawczynie ukradły markowe wody toaletowe oraz kosmetyki powodując straty w wysokości blisko 1400 złotych. Publikujemy wizerunki kobiet z prośbą o pomoc w ustaleniu ich personaliów.


W drogerii kosmetycznej mieszczącej się w jednym z centrów handlowych doszło do kradzieży kosmetyków oraz artykułów perfumeryjnych. W pierwszym przypadku do kradzieży doszło 31 sierpnia br. Wtedy kobieta ukradła perfumy o wartości ponad 700 złotych. Do kolejnej kradzieży w tym samym miejscu doszło 2 października br. Tym razem łupem kolejnej sprawczyni kradzieży padły artykuły kosmetyczne o wartości blisko 650 zł.  Poniżej zamieszczamy ich wizerunki, utrwalone przez kamery monitoringu. Osoby, które posiadają w tych sprawach jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Ciechanowie pod numerem telefonu 47 703 12 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.

Z Komendą Powiatową Policji można również skontaktować się mailowo: kppciechanow@ra.policja.gov.pl

Aktualizacja:

KPP w Ciechanowie ustaliło tożsamość jednej z podejrzanych.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Alex88
Alex88
2 lata temu

Hahaha. Oczywiście w Hebe przy ratuszu. Naprawdę tam powinni zainteresować się pracownikami, bo te częste „incydenty” w tym sklepie są podejrzane 😛

Brameczka
Brameczka
2 lata temu

Czyli co, brameczki nie robią pi bi bip ?? ;-))

Kajak
Kajak
2 lata temu
Reply to  Brameczka

Wiesz jak to działa? Najpierw zasięgnij wiedzy kiedy brameczka robi po bi i pogadamy

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x