Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Świąteczne życzenia w bombce ze zdjęciem


W niecodziennej formie uczniowie mławskiego I LO przekazują w tym roku  bożonarodzeniowe życzenia.  Jaki to sposób? Wyjaśnia to opublikowany przez nich wpis.


Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego przesyłają mieszkańcom Mławy najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Personalizowane bombki na Święta Bożego Narodzenia zostały wykonane pod kierunkiem nauczycielek Ewy Luks  Anny Brzozowskiej.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Siostra O
Siostra O
2 lata temu

Wooow Wika

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x