Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek na „siódemce” koło Pepłowa


To kolejne zdarzenie na krajowej siódemce z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. Ten na szczęście mniej groźny w skutkach niż w Mdzewie.


Wczoraj przed godziną 17-tą doszło do zdarzenia drogowego na krajowej „siódemce” w pobliży miejscowości Pepłowo, na pograniczu powiatu mławskiego i nidzickiego. Samochód Renault Kangoo jadący z przyczepką zderzył się z ciężarówką.  Według wstępnych informacji kierującemu kangoo pomocy medycznej udzielił zespół ratownictwa medycznego. Droga była przejezdna.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x