Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Świąteczne lekcje w języku angielskim


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie przygotowali cykl lekcji świątecznych w języku angielskim. Na zajęciach pojawiło się mnóstwo świątecznych atrakcji, takich jak quizy, zagadki, kalambury i wspólne śpiewanie – karaoke. Uczniowie przygotowali także prezentacje na temat tradycji świątecznych w Wielkiej Brytanii, a także ciekawostki na temat Bożego Narodzenia w innych krajach. Nie zabrakło  pysznych, własnoręcznie przygotowanych wypieków i dyplomów dla najaktywniejszych uczestników świątecznych zabaw.


Życzymy wszystkim Wesołych Świąt – Merry Christmas!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x