Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kierowcy się skarżą, drogowcy mówią że jest dobrze


Wszyscy z niecierpliwością czekamy na zakończenie prac przy budowie trasy S7, szczególnie w okolicy Mławy. Według zapowiedzi GDDKiA jej oddanie do ruchu nastąpi już na dniach. Tymczasem jednak kierowcy muszą przejeżdżać przez jeszcze plac budowy. I tu pojawiają się pretensje do drogowców, o źle bądź wcale nie oznakowane objazdy. Do niedawna nie wiadomo było jak dojechać do ulicy Cegielnia, czy którędy na Ciechanów.


– Chciałbym zainteresować państwa problemem kierowców na pracach nad S7 między Szydłowem a Mławą. Całkowity brak oznakowania – samochody jadące od strony Szydłowa jadą pod prąd. Samochody jadące w stronę Przasnysza i Ciechanowa nie wiedzą gdzie mają skręcić czysta kołomyja proszę o informację ile to może potrwać – pisze jeden z czytelników.

Jego uwagi przekazaliśmy Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad. I choć w odpowiedzi przeczytaliśmy, że wszystko jest dobrze, to jednak pojawiło się oznakowanie o zjeździe na Ciechanów.

– Sprawdziliśmy oznakowanie w tym miejscu. Jest zgodne z zatwierdzoną, tymczasową organizacją ruchu. Niebawem planujemy udostępnienie S7 do ruchu, więc tymczasowa organizacja ruchu w tym miejscu zostanie zmieniona na docelową poinformował nas Karol Głębocki z GDDKiA.

Miejmy nadzieję, że to już naprawdę ostatnie trudności związane z budową, choć jak już wiadomo na mławskim odcinku w tym roku planuje się oddać tylko jedną nitkę.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Deckard
Deckard
7 miesięcy temu

Sytuacja z wczoraj. Kilka aut przejeżdża przez rondo po stronie mławskiej i nagle ktoreś auto z kolei odbija w lewo pod prąd na rondzie. Patrzylem i nie wierzyłem. Większość ludzi jeździ na pamięć nie patrząc na to,że organizacja ruchu się zmienia i tu jest problem, a nie tylko w oznakowaniu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x