Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną rozstrzygnięty


15 grudnia w  świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 7 odbył się konkurs plastyczny zatytułowany „Najpiękniejsza kartka świąteczna”. Tworzenie kartek bożonarodzeniowych okazało się bardzo dobrą zabawą, a uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością. Najważniejszymi kryteriami jakimi się kierowaliśmy przy wyborze laureatów były: estetyka pracy, oryginalny pomysł, ciekawa kompozycja, a także wkład pracy. Choć decyzja była trudna, komisja konkursowa przyznała trzy nagrody główne następującym uczniom:
Mikołaj Antkiewicz- kl. Ia
Nadia Gadomska- kl. Ic
Antoni Pargólski- kl. IIc


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x