Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Złodziej łańcuchów. Strażacy dają mu szansę


Na co komuś kilka metrów metalowego łańcucha, w dodatku z przytwierdzonym znakiem – nie wiadomo. Wiadomo jednak, że druhom z OSP Unierzyż był on potrzebny i używali go do zagrodzenia wjazdu w bramę, gdyż bez tego przejezdni notorycznie zaśmiecali plac OSP. Strażacy postanowili jednak dać szansę polubownego załatwienia sprawy i wezwali na swoim facebookowym profilu złodzieja do zwrotu skradzionych rzeczy.


Dołączamy się do apelu i publikujemy go w formie w jakiej został zamieszczony na strażackim profilu.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x