Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spotkanie dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń i wiele radości


Przed Mikołajkami uczniowie klasy I a ze Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odwiedzili Centrum Edukacji i Zabawy Laboratorium Przygody. Dzieci poprzez wspólną zabawę uczyły się zgodnej współpracy w grupie i rozwijały  sprawność ruchową. Wizyta Świętego Mikołaja była dla nich wielką niespodzianką i sprawiła im dużo przyjemności i radości. Dzieci wzięły również udział w warsztatach mydlarskich i wykonywały kolorowe, pachnące mydełka. Spotkanie w sali zabaw dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń, wiele radości, aktywności i kreatywności. Dziękujemy paniom z Laboratorium Przygody za miłe i serdeczne przyjęcie, a także za cudowną atmosferę.


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x