Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jakie są zalety poznawania osób przez Internet?


Nikt z nas nie chce być sam i znalezienie sobie drugiej połówki na całe życie powinno być priorytetem. O ile kiedyś przeważnie dobierało się partnera z otoczenia, to jednak dzisiejszy świat się bardzo mocno zmienił. Już nie sąsiad czy koleżanka ze szkolnej ławki jest rozważanym wyborem, a można spojrzeć szerzej dzięki internetowi. Postanowiliśmy, że dokładnie sprawdzimy temat poznawania osób przez portale randkowe pod kątem zalet. Aby się o nich dowiedzieć więcej, zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem.


Szeroki wachlarz osób do poznania

Często bywa tak, że w naszym otoczeniu nie ma zbyt wielu osób do poznania. Albo mieszkamy w małej miejscowości czy też na wsi, a może sporo czasu spędzamy w pracy i również w niej nie ma osób w naszym typie. Nie ma co ukrywać, że sporo osób chce stworzyć trwały związek, którego konsekwencją będzie małżeństwo i stworzenie rodziny. Niestety, dzisiejszy świat sprawia, że mamy masę obowiązków i niestety kwestie towarzyskie schodzą na dalszy plan. Dziewczyny często mówią „szukam chłopaka„, ale jednak nie jest to proste. Oczywistym jest, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna nie zejdą ze swoich oczekiwań, bo każdy ma w głowie swój ideał czy też preferowaną osobowość. Portale randkowe są miejscami, w których jest zarejestrowanych spora liczba osób, dzięki czemu jest duży wybór. Nie trzeba już brać „tego co popadnie” i decydować się na kogoś, tylko dlatego, że jest w pobliżu.

Każdy z nas chce być szczęśliwy, więc portale randkowe naprawdę w dzisiejszych czasach są pożyteczne, a czym większy wybór, tym większe prawdopodobieństwo trafienia na kogoś, kto się nam spodoba. Jasne, kontakt internetowy wiąże się zawsze z pewnym ryzykiem, natomiast czasem dla niektórych osób jest to jedyna droga, a przynajmniej lepsza niż realne życie. Na pewno trzeba być odpornym na to, że pewien kontakt może zostać natychmiastowo zerwany, natomiast duża liczba kobiet i mężczyzn posiadających konto na portalu randkowym będzie dobrą rekompensatą. Każda zakończona relacja może być zarzewiem rozpoczęcia nowej.

Idealna opcja dla nieśmiałych osób

Nieśmiałych osób w naszym otoczeniu nie brakuje. Nie będziemy zbytnio rozpatrywać przyczyn takiego stanu, bo są one od najprostszych po te zawiłe, ale jednak portale randkowe są świetną opcją dla nich. Rozpoczęcie rozmowy „na żywo” dla niektórych może wiązać się ze stresem, odrzuceniem i potokiem myśli. Nie każdy potrafi zainicjować rozmowę, a rozmawianie z kimś przez Internet daje pewne poczucie bezpieczeństwa. Brak kontaktu „twarzą w twarz” sprawia, że odrzucenie nie boli tak bardzo, a zarazem można czuć się bardziej swobodnie.

Szukając zalet w posiadaniu konta na serwisach randkowych, to trzeba powiedzieć, że randki online są coraz częściej stosowane nie tylko przez nieśmiałe osoby, ale i również takie, które nie mają szczęścia w „prawdziwych kontaktach”. Internet jest rodzajem „muru”, za którym osoby mogą przyjąć pewną postawę. Oczywiście, zdarzają się przypadki, w których to w rzeczywistości osoba wygląda i zachowuje się zupełnie inaczej, ale jednak często są to wyjątki. Nieśmiałym może być ciężko przełamać lody w kontaktach z płcią przeciwną, a taki portal randkowy znacząco to ułatwi.

 

mat.partnerski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
J-23
J-23
2 lata temu

Można znaleźć miłość, znam osoby, które się tak poznały i zawarły zwiazek małżeński.
To była dla nich szansa ponieważ w ich codziennym środowisku nie było takiej osoby.
Napewno to lepsze niż jakieś małżenstwa tzw. aranżowane (swaty, umizgi itd.).
Internet to przynajmniej nie forma urągająca tak jak ma to miejsce w przypadku podsuwania (jak na tacy) kandydatki/kandydata.
A że bywa to forma czasem ryzykowna. No cóż trzeba się kierować tym co podpowiada głowa a nie krocze.
Inna sprawa, że tego typu portale wabią różnych seksoholików i seksoholiczki. Jednak myślę, że każda potfora znajdzie swojego amatora.

PIEGUSEK
PIEGUSEK
2 lata temu

MOŻNA ZNALEŻĆ OSZUSTA ,STRACIĆ WSZYSTKO I ZOSTANIEMY DALEJ SAMI BEZ PIENIĘDZY.PISZĄ I MÓWIĄ JAK WYCHODZI SIĘ NA ZNAJOMOŚCI NA PORTALACH RANDKOWYCH,A NAIWNYCH NIE BRAKUJE.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x