Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Akcja charytatywna „Zbiórka od serca”


W dniach od 25 listopada do 10 grudnia w Szkole Podstawowej w Turzy Małej trwała świąteczna akcja charytatywna dla Domu Dziecka w Kowalewie. Zbieraliśmy środki czystości i artykuły higieniczne: żele do kąpieli, mydła, szampony, pasty, szczoteczki do zębów, proszki i płyny do prania, dezodoranty itp. Do akcji włączyli się uczniowie wraz z rodzicami, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły. W szkole dodatkowo dzieci sprzedawały ciasta , a cały zysk został przekazany na zakup reszty artykułów higienicznych.


Dnia 15 grudnia br. wszystkie zebrane artykuły osobiście przekazaliśmy na ręce pani dyrektor Marleny Watemborskiej.

„Choć ciepła, świąteczna atmosfera rodzi się w sercach , czasem potrzebna jest iskra, która zapali płomień życzliwości”

źródło i fot. SP w Turzy Małej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
Robert
9 miesięcy temu

Mikołaj to ma słodkie pomocnice czarnula ❤️

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x