Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najpiękniejsze ozdoby choinkowe i stroiki w Dzierzgowie


W drugim tygodniu grudnia odbyło się podsumowanie projektu „Seniorzy-Dzieciom” we współpracy z Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania „Północne Mazowsze”. Na hali sportowej w Dzierzgowie zostały wystawione pracę bożonarodzeniowe wykonane przez młodzież oraz seniorów biorących udział w konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową i stroik.


Ozdoby oceniali: wójt Gminy Dzierzgowo  Rafał Kuciński, sekretarz gminy Zdzisław Morawski oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Dzierzgowie Teresa Eljasiak-Zbysińska. Uroczystość uświetnił występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej Dzierzgowo. Świąteczne ozdoby wykorzystane zostały do ubrania choinek w Szkole Podstawowej, Urzędzie Gminy Dzierzgowo oraz Stowarzyszeniu „ARKA”. Nad wystawą prac czuwały panie seniorki z Klubu Seniora Arki które włożyły wiele serca i pracy w realizację tego zadania. W trakcie pokazu dostępny był serwis kawowy dla wszystkich uczestników. Na zakończenie spotkania wójt Rafał Kuciński wyraził swoje podziękowania i uznanie dla pomysłodawców i realizatorów tak owocnego zadania.

źródło i fot. SP w Dzierzgowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
2 lata temu

Należy pogratulować ciekawych pomysłów, naprawdę przepięknie wykonane ozdoby. Szkoda że organizatorom umknęło to, że spotkanie odbywa się w czasie gdy covid ma swoje żniwo, codziennie umiera setki osób a tu żadna osoba bez maseczki.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x