Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Oto laureaci szkolnego konkursu plastycznego „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa”


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie został zorganizowany Szkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa”. Zainteresowanie konkursem było ogromne, wzięło w nim udział 78 uczniów z klas IV – VIII.


Komisja konkursowa ze względu na dużą liczbę przepięknych,  ręcznie wykonanych ozdób postanowiła przyznać 14 nagród głównych. Ozdoby bożonarodzeniowe naszych uczniów zostały przekazane na licytację dla chorych dziewczynek –  Otyli i Mai. W czasie licytacji rękodzieła cieszyły się dużym zainteresowaniem i przeważająca większość została wylicytowana. Bardzo dziękujemy uczniom za ogromne i niezwykle wrażliwe serce. Pozostałe ozdoby zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Laureaci :

Gabrysia Sosińska – kl. 5c

Zuzia Jankowska – kl. 5c

Filip Lewandowski – kl. 5c

Eliasz Grabowski – kl. 5c

Amelia Nowosielska – kl. 7s

Roksana Tylicka – kl. 7s

Daniel Graczyk – kl. 4a

Paulinka Olczak – kl. 5d

Oskar Wodziński – kl. 5d

Oliwka Oleksiak – kl. 7c

Mateusz Anuszewski – kl. 7d

Ola Wróblewska – kl. 4 d

Nikola Majewska – kl. 5b

Bartosz Jasiński – kl. 5b

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x