Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kto może skorzystać z programu „Czyste Powietrze” i na co przeznaczyć środki?


Burmistrz Miasta Mława zaprasza mieszkańców Mławy na spotkanie informacyjne w formie online w piątek 17 grudnia 2021 r. w godzinach od 13.00 do 15.00, dotyczące programu „Czyste Powietrze”.


Zainteresowani mieszkańcy będą mogli uzyskać informacje o dofinansowaniu do wymiany źródła ciepła w domach jednorodzinnych i termomodernizacji budynku. Podczas spotkania pracownicy Urzędu Miasta Mława wyjaśnią m.in., kto może zostać beneficjentem programu, na jakie zadania można uzyskać dotację, ile może wynieść dotacja dla poziomów podstawowego oraz podwyższonego, w jaki sposób oraz gdzie można złożyć wniosek. Mieszkańcy będą mieli możliwość zadawania pytań.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Link do spotkania: TUTAJ.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x