Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Radzanów Football Cup Kids 2021. Liczyła się po prostu sportowa zabawa


Impreza cykliczna – Radzanów Football Cup Kids 2021 dla naszych Młodzików, czyli rocznika 2010 i młodszych zakończona! Czas na podsumowanie ich zmagań. W ubiegłą niedzielę odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych na 2021 rok halowych międzypowiatowych turniejów piłkarskich pod nazwą „ Radzanów Football Cup Kids 2021”.


Do rywalizacji rówieśniczej w roczniku 2010 przystąpiło 6 drużyn z czterech powiatów: UKS Gol Brodnica, MKS Wkra Żuromin, MKS Mławianka Mława, UKS As Glinojeck oraz gospodarze UKS Wkra Radzanów 2010 i UKS Wkra Radzanów 2011. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, więc każda drużyna rozegrała 5 spotkań co niewątpliwie wpłynęło na atrakcyjność gier. Ponadto turniej odbywał się bez ewidencji wyników, czyli klasyfikacji końcowej, gdyż wynik nie miał tu największego znaczenia. Liczyła się po prostu sportowa zabawa i radość z uprawiania ukochanej dyscypliny.

Nasz „Festiwal Piłkarski”, bo tak można go nazwać przyciągnął sporą grupę nie tylko zawodników, lecz również ich rodziców oraz kibiców. Każda z drużyn walczyła do samego końca co powodowało, że emocje czasami sięgały zenitu…. Na uczestników imprezy czekały pamiątkowe puchary, medale, indywidualne statuetki oraz nagrody rzeczowe. Zawody uroczyście otworzył oraz zakończył dyrektor Zespołu Szkół w Radzanowie Witold Okumski. 

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik drużyny:

UKS Gol Brodnica – Karol Kupczyk

MKS Wkra Żuromin – Szymon Radecki

UKS As Glinojeck – Nikodem Matuszewski

MKS Mławianka Mława – Mateusz Mosakowski

UKS Wkra Radzanów 2010 – Michał Szumski

UKS Wkra Radzanów 2011 – Aleksander Szawłowski

Najlepszy strzelec turnieju – Tymon Rentflejsz (UKS Gol Brodnica)

Najlepszy bramkarz turnieju – Jan Grochocki (MKS Wkra Żuromin)

Cykl halowych turniejów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży pod nazwą „ Radzanów Football Cup Kids 2021” – „Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego”.

źródło i fot. HS Radzanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x